Savaşçı Görkem İLBEYLİ Kimdir? Ekin Mert Daymaz

Savaşçı dizisi oyuncu kadrosuna sevilen oyuncu Ekin Mert Daymaz GÖR İLBEYLİ karakteri ile dahil oldu. Ocak ayında Fox TV’de yeni sezonu ile yoluna devam edecek Savaşçı dizisinde Kılıç timi tamamen değişecek. Alemde şer Oğuz’da er tükenmez sözü ile Savaşçı dizisinde ki askeri kadro baştan ayağa değişmiş olacak.

Savaşçı dizisinde diziye yeni dahil olan Sevcan Yaşar ile partner olacak Ekin Mert Daymaz dizi de yüzbaşı Görkem İLBEYLİ karakterine hayat verecek. Görkem İLBEYLİ karakteri ilk sezondan itibaren Kaan Bozok karakterinin yerine diziye dahil olacak ve Savaşçı dizisinin erkek başrol oyuncusu olacak.

Savaşçı Görkem İLBEYLİ Kimdir?

Astsubay Çavuş olan Görkem İlbeyli aslen Kastamonu doğumludur. Daha lise öğrencisi iken hem annesini hem de babasını kaybeden Görkem ablası ile büyümüştür. Tek akrabası öğretmen olan ablası olan Görkem çok yetenekli ve zeki biridir. Çekişmeyi çok seven Görkem her zaman sporunu yapar ve vücudunu sağlam tutar. Futbol ve basketbola da çok ilgilidir.

Görkem İlbeyli özel kuvvetlerde bordo bereli olarak görev yapan onurlu bir Türk subayıdır. Vatan savunmasını canından daha değerli gören Yüzbaşı Görkem İlbeyli bir çok gizli operasyonda terör örgütlerinin başına mermi olmuş yağmıştır. Terör örgütünün en sevmediği isimlerin başında gelen Görkem İLBEYLİ hiç bir zaman teröristlere esir düşmediği gibi çatışmada da geride adam bırakmamış bir askerdir.

Savasci Gorkem

30 yaşının başında olan Görkem fakir bir aileden gelmektedir; bu nedenle vatan toprağının değerini iyi bilmektedir. Cesur ve korkusuz kişiliği ile komutanları tarafından her zaman taktir edilmiştir. Çok sevdiği Kılıç timine girmek Görkem için büyük bir onurdur.

Savasci Gorkem fotograflari

Ekin Mert Daymaz Kimdir?

2 Aralık 1990’da Hollanda da dünyaya gelen Ekin Mert Daymaz  ilk kez bir askeri projede görev alacaktır. Son olarak komedi dizisi Gençliğim Eyvah’da Ahmet karakterine hayat veren ancak başarısız olan Ekin Mert Daymaz Savaşçı dizisine aktif spor hayatına güvenerek dahil olmuştur. Şuanda 31 yaşında olan Ekin Mert Daymaz daha önce de Payitaht Abdulhamid dizisinde Arif karakterine hayat vermiş bir çok aksiyon sahnesinde ki başarısı ile dikkat çekmişti. Sisvaslı bir gurbetçi ailenin oğlu olan Ekin Mert Daymaz Best Model of Turkey de üçüncü olmuş ve modellik kariyerine başlamıştır. Not Defteri dizisi ile oyunculuğa başlayan yakışıklı oyuncu Hayat Sevince Güzel ve Kırlangıç Fırtınası ve Ağlama Anne  ve Çilek Kokusu gibi bir çok dizi de önemli karakterler ile yer almıştır.

1.87 metre boyunda ve 75 kg  ağırlığında olan yakışıklı oyuncu Ekin Mert Daymaz daha önce Hande Erçel, Melisa Döngel ve Simay Barlas ile aşk yaşamıştır.

Gorkem Ilbeyli

Yorum yaz