31 Aralık Bir Zamanlar Çukurova Yayınlanacak mı? Mucize Doktor Neden Yok?

31 Aralık aralık 2020 perşembe akşamı yılbaşı programları kanalların ekranlarını süsleyecek. Pandemi nedeniyle milyonlarca insan evlerinde kapalı kalacak bu nedenle de kanallar yılbaşı gecesi izleyicisi karşısına eğlenceli programlar ile çıkmaya karar verdi.

31 Aralık Bir Zamanlar Çukurova Yayınlanacak mı?

Her yılbaşı gecesi olduğu gibi 2021 yıl başı gecesinden de haftalık dizilerin hiç biri ekranlarda olmayacak; 31 Aralık 2020 perşembe akşamı Atv ekranlarında Bir Zamanlar Çukurova dizisi yerine Kim Milyoner Olmak İster yarışması olacak. Kim Milyoner Olmak İster yarışması Atv’nin tek yarışması olması nedeniyle 2 sezondur Atv de yılbaşı geceleri Kim Milyoner Olmak İster ekranlarda oluyor

Bir Zamanlar Çukurova 31 Aralık Neden Yok?

Yılbaşı geceleri dizilerin yeni bölümlerinin olmaması yıllardır izleyicinin alıştığı bir durum; kanallar yılbaşı gecesi bir çok izleyicinin Sayısal Loto çekilişini izlemek isteyeceği bir çok izleyicinin de geceyi dışarda geçirmek istemesi sebebi ile ekran başında izleyici bulamamasından korktuğu dönemlerde ortaya çıkmış ve gelenek olmuş ancak bu sene sokağa çıkma yasağı kısıtlaması nedeniyle izleyici ekran başında olsa bile dizilerin yeni bölümleri olmayacak; bu nedenle de Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 79. bölümü ekranlarda olamayacak.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümü 7 ocak 2021 perşembe akşamı ekranlarda olacak. bir zamanlar cukurova yilbasi var mi

31 Aralık Mucize Doktor Neden Yok?

31 Aralık 2020 perşembe akşamı diğer bir çok dizi gibi Mucize Doktor dizisi de bir haftalık ara verecek. Mucize Doktor 44. bölüm de 1 haftalık aranın ardından 7 ocak perşembe akşamı ekranlarda olacak. 31 aralık perşembe akşamı Mucize Doktor dizisi yerine Fox TV’de iki adet yerli film ekranlarda olacak.

mucize doktor neden yok resimleri