Kirli Sepeti Kahraman Neden Yok? Neden Ayrıldı? Serkay Tütüncü

 

Kirli Sepeti Kahraman Neden Yok? Fox TV ekranlarının sevilen yapımı Kirli Sepeti dizisinde bomba bir ayrılık yaşandı. Diziden Kahraman karakterine hayat veren Serkay Tütüncü ayrıldığı açıklandı.

Lüks site ve villalarda çalışan hizmetçilerin yaşadığı olayları konu alan Kirli Sepeti dizisi oyuncu kadrosunda Ceren Moray, Ayça Bingöl, Bestemsu Özdemir, Cansu Tosun, Melisa Döngel, Serhat Kılıç, Halil İbrahim Ceyhan, Billur Melis Koç, Aleyna Özgeçen, Merve Kölük, Orhan Becerir, Fehmi Karaaslan, Deniz Sarıkaş, Su Kutlu gibi isimler yer alıyor.

Kirli Sepeti Kahraman Neden Yok?

Fox TV ekranlarında her pazar 20.00’da yayımlanan Kirli Sepeti dizisinde Kahraman karakterine hayat veren Serkay Tütüncü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla beraber Kirli Sepeti dizisinden ayrıldığını duyurdu. Yaptığı paylaşımda Başka hikayelerde denk gelmek ümidiyle sözleriyle Kirli Sepeti ekibine teşekkür eden Serkay Tütüncü’nün ani vedası haber konusu oldu.

Serkay Tütüncü Neden Ayrıldı?

1991 doğumlu yakışıklı oyuncu Serkay Tütüncü Kirli Sepeti dizisinde Kahraman karakterine hayat veriyordu. Kahraman karakteri korkusuz bir haberciydi. Meryem’in öldüğü evde şoför olarak çalışmaya başlamıştı. Meryem’in ölümü kendisi için bir sır perdesi olmuştur. Annesi yıllar önce cinayete kurban gitmiştir. Bu denli önemli bir karaktere hayat veren Serkay Tütüncü’nün vedası herkesi şok etti. Sosyal medya hesabından ayrıldığını duyuran Serkay Tütüncü Kirli Sepeti dizisine veda etti. Böylelikle Kahraman karakteri diziye geri dönemeyecek.

Kirli Sepeti Dizisi Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız