Kırmızı Kamyon İlker Kimdir? Burak Berkay Akgül’ün Sevgilisi Kim?

Kırmızı dizisinde İlker karakteri ile izleyicisi karşısına çıkacak olan Burak Berkay Akgül yeni rolü için şimdiden çok heyecanlı. Kahraman itfaiyecilerin hikayesinin anlatıldığı Kırmızı Kamyon dizisinde İlker de çaylak bir itfaiye eri olarak izleyicisi ile buluşacak.

Kırmızı Kamyon dizisinde izleyici İlker ve Menekşe’nin tertemiz aşkına bayılacak ve bu ikili 2021’in en çok sevilen çiftlerinden biri olacak. Peki Kırmızı Kamyon İlker kimdir? İşte bu sorunun cevabı

Kırmızı Kamyon İlker Kimdir?

İlker 20’li yaşların içinde yakışıklı ve iyi yürekli bir gençtir. İtfaiyeciliğin zorlu sınavlarını geçen ve itfaiye eri eğitimini de başarı ile tamamlayan İlker’in ilk görev yeri İstanbul itfaiyesidir. İlker’in hayali çocukluk aşkı Menekşe ile evlenmektir. İlker hem işine hem de sevdiği kadına deliler gibi aşıktır. İnsan hep sevdiği ile sınanır ya işte İlker de annesi, eşi ve işi ile sınanacak.

Kirmizi Kamyon Ilker

Burak Berkay Akgül Kimdir? Burak Berkay Akgül Wikipedia

Burak Berkay Akgül 1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir ve 24 yaşının içindedir. stanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeoloji Mühendisliği mezunu olan yakışıklı oyuncu mühendis değil oyuncu olmaya karar verince Akademi 35,5 da oyunculuk dersleri almıştır. Rendaguner ajansın oyuncusu olan Burak Berkay Akgül ilk olarak reklam filmlerinde rol almış daha sonra da Maria ile Mustafa dizisinde Rüzgâr karakterine hayat vermiştir.

Burak Berkay Akgül’ün Sevgilisi Kim?

Burak Berkay Akgül’ün Sevgilisi Kim? sorusu sitemize geliyor. Şuana kadar Burak Berkay Akgül’ün açıkladığı bir kız arkadaşı veya sevgilisi olmamıştır.Burak Berkay Akgulun Sevgilisi resimleri