Masumiyet Ela ve İlker Evlenecek mi?

Masumiyet dizisi yayınlandığı ilk günden itibaren sosyal medyanın en çok konuşulan dizilerinden biri olarak dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Ela Yüksel’in başına gelenlerden sonra izleyicinin aklında ki ilk soru acaba Ela’ya bunları İlker mi yaptı yoksa İrem mi yaptı olmuştu. Masumiyet izleyicisinin kafasında ki yeni soru ise Masumiyet dizisinde Ela ve İlker evlenecek mi oldu.

Masumiyet Ela ve İlker Evlenecek mi?

Masumiyet dizisinin 24 Mart Çarşamba akşamı yayınlanacak 5. bölümünde İlker’in kaçması ve bir kez daha Ela ve İlker cephesinde işlerin karışmasına sebep olacak. İlker Ela’ya başına gelenlerin hiç birini kendisinin yapmadığını söylerken Ela başına gelenlerde İlker’in parmağı olduğunu bile bile ona olan aşkından İlker’i affetmek isteyecek ancak İlker’in bir kez daha kendisini kullandığını fark etmeyecek.

Tüm şüphelerin ortaya çıkan video ile İrem Orhun’un üzerine kalmasından sonra kadının kadına şiddeti olayına dönüşecek Ela Yüksel meselesi; ancak serbest kalan İlker bir daha hapse girmemek için yurt dışına kaçma planları yapacak. İlker ne yazık ki yurt dışına çıkamayacak çünkü İlker de Ela’yı seviyor. İzleyici her ne kadar İlker’i Ela’yı kullanan pislik birisi olarak görse de İlker’in de duyguları var ve İrem Orhun gibi bir kişilik ile mutlu olamayacağını biliyor. İlker tüm bu sorunlardan kaçmanın hem de Türkiye’de kalmanın yolunu Ela ile evlenmeyi kabul ederek bulacak.

Masumiyet dizisinde Ela ve İlker’in evlenmesini yakın zamanda bekliyorum zira bu durumda Ela ne olursa olsun müstakbel eşine karşı bir dava açmayacak ve kin gütmeyecektir bu da İlker Ilgaz’ın ve Hale Ilgaz’ın işine gelecektir; her ne kadar başlarda Hale Ilgaz bu durumu kabullenmese de aslında şimdilik Ela kazanmış gibi görünse de uzun vadede kazanın İlker ve Ilgaz ailesi olduğunu düşünerek bu evliliği kabul edecek gibi

Hale olduğu sürece evlenseler ve mutlu bir yuva kursalar bile İlker ve Ela hiç bir zaman mutlu olamaz. İlker bir kadınla yetinebilecek bir adam değil. ilker ve ela evlenecek mi