Kağıt Ev Mert Kimdir? Nejat Uygur Hangi Dizilerde Oynadı Sevgilisi Var Mı?

03 Medyanın Star TV için uyarladığı Kağıt Ev dizisi için çalışmalar devam ediyor. Nur Fettahoğlu ve Erdal Beşikçi’yi bir araya getiren dizinin okuma provaları devam ediyor. Dizinin Nisan ayının ortalarında yayınlanması bekleniyor. Merakla beklenen diziye yeni oyuncular da dahil olmaya devam ediyor.

Dizide Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu, Tuvana Türkay ve Can Nergis gibi oyuncular yer alırken diziye son olarak Nihal Koldaş, Yaşar Uzel, Nejat Uygur, Helin Kandemir, Bülent Gültekin, Tuğçe Aykut ve Bulut Teker dahil oldu. Dizide Mert karakterini ise Bizim Hikaye dizisinden tanıdığımız Nejat Uygur oynayacak.nejat 1 1

Nejat Uygur’un rol alacağı Kağıt Ev Mert karakteri ile herhangi bir bilgi bulunmazken dizinin yayınlanmaya başlaması ile birlikte detaylı bilgi verilecektir. Nejat Uygur hakkında bilinmeyenler yazımızda.

Kağıt Ev Nejat Uygur Kimdir?

Nejat Uygur ailesinin sanat alanındaki mirasını devam ettiren torun Nejat Uygur 1 Ocak 1995 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Tiyatrocu Behzat Uygur’un oğlu olan Nejat Uygur dedesi ve babasının izinden giderek komediye yöneldi. Çektiği Vine videoları ile ünlenmiş ve fenomen haline gelmiştir. Ted Kolejini bitirdikten sonra oyuncu olarak yoluna devam etmek istemiştir. Bizim Hikaye dizisinde Hikmet karakteri ile milyonların beğenisini kazanan genç oyuncu Kaçma Birader adlı sinema filminde de Eren karakterini oynamıştır.nejat 1

Nejat Uygur’un dört parmaklı olması da merak konusu olmuştu. Nejat Uygur doğuştan 4 parmaklı ve serçe parmakları bulunmuyor. Ancak bu konuyu hiç bir zaman kendine dert edinmiyor. Yani kendisi ve hayatla barışık. Nejat Uygur’un sevgilisi bulunmuyor. Yeni dizisinde kendisine başarılar dileriz.

Kağıt Ev Mert Kimdir?

Kağıt Ev dizisinde Mert Cihan ve Aylin Fırtına’nın tek oğlu olacak. Mutlu bir yuva ve harika bir anne ve babaya sahip olan Mert’i ve ailesini zor günler beklemektedir. Bir yanlış anlaşılma tüm aile ile birlikte Mert’in de hayatını alt üst eder.

Yorum yaz