Kırmızı Oda Azra Kimdir? Liya Su Elez Kimdir? Kaç Yaşında?

Kırmızı Oda Azra Kimdir?  sorusu cevabını oldu. Kırmızı Oda dizisinde Azra karakterinin çocukluğuna çocuk oyuncu Liya Su Elez hayat verecek. Cuma akşamlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan  Kırmızı Oda dizisinde Sadi’nin ilerleyen yıllarda eşi olacak Azra aynı zamanda da Hamdi babanın da kız kardeşidir.

Daha çocukken Azra’ya aşık olan Sadi büyüyünce de aşkınsa sahip çıkacak ve Hamdi babanın kardeşi Azra ile evlenecek. Kırmızı Oda dizisinin 7 mayıs 2021 de yayınlanacak 36. bölümünde Liya Su Elez çocuk Azra karakterine hayat verirken yetişkinliğine ise Belde Yeke hayat verecek.

Kırmızı Oda dizisinde Azra’nın gençliğine ise Belde Yeke hayat verecek.

Belde Yeke Kimdir?

Filiz Çelik menajerliğin oyuncusu olan Belde Yeke ilk olarak Zalim İstanbul dizisinde yer almıştır. Kırmızı Oda dizisinde Azra karakterinin gençliği için seçmeleri kazanan Belde Yeke 1999 doğumludur ve 22 yaşının içindedir.belde yeke resimleri 2021

Liya Su Elez Kimdir?

Layla Şirin Ajansın oyuncusu olan Liya Su Elez Say Sanat atölyesinde oyunculuk eğitimi almıştır. Oyuncu ve çocuk model olarak sektörde yer alan Liya Su Elez FundaElez’in kızıdır. 14 şubat 2014 de Almanya Münih de dünyaya gelen Liya Su Elez 7 yaşının içindedir.

Kirmizi Oda Azra

Kırmızı Oda Azra Kimdir?

Azra Hamdi babanın kız kardeşidir. Hamdi Babanın ailesi depremde ölünce bir tek kardeşi kalmıştır. Bu nedenle Azra abisinin göz bebeğidir. Azra oldukça inatçı bir kızdır. İlerleyen yıllarda da inatçılığı ile Azra Sadi ile işleri büyütecek ve Sadi ile sonrasında da evlenecek. Sadi ile Azra’nın şimdi iki kız çocukları ve mutlu bir yuvalar vardır.Kirmizi Oda Azra ve sadi

Liya Su Elez Kaç Yaşında?

Liya Su Elez 14 şubat 2014 doğumludur ve 7 yaşının içindedir.