Kırmızı Oda Murat Kimdir? Halit Özgür Sarı

Kırmızı Oda dizisinde Murat karakterine hayat verecek oyuncu belli oldu. Son olarak Şampiyon dizisinde Kerem karakteri ile  yer alan Halit Özgür Sarı Kırmızı Oda dizisinde Murat olarak  izleyicisi karşısında olacak.

Kırmızı Oda dizisinde Halit Özgür Sarı  ile partner olacak isim ise Ecem Uzun olacak. Ecem Uzun da Kırmızı oda dizisinde Stajyer Doktor Nihal olarak dizi de yer alacak. Kırmızı Oda dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız Kırmızı Oda Oyuncuları

Kırmızı Oda Doktor Murat Kimdir?

Doktor Murat daha 25 yaşında genç bir işletmecidir. Başka bir kurumda stajını tamamlamış ve bu sene yeni görev yerine başlamıştır. Aklı başında ve yakışılıklı bir genç olan Murat’ın kalbi de kafası gibi doludur. İşinde oldukça iyi bir işletmeci olan Murat’ın hastaları ile ve klinik çalışanları ile arası çok iyidir. Murat kliniğin işletmesinden sorumludur.

Kırmızı Oda Doktor Murat

Halit Özgür Sarı Kimdir?

Bilgi Üniversitesi Ekonomi Bölümü bölümünden mezun olan Halit Özgür Sarı ekonomist değil oyuncu olmak ister. 1993 de İstanbul’da dünyaya gelen Halit Özgür Sarı şuanda 27 yaşındadır. Halit Özgür Sarı son olarak Şampiyon dizisinde hayat verdiği Kerem karakteri ile sevilmiştir.  Bir dönem modellik ve mankenli yapan Halit Özgür Sarı oyuncu olma hayalleri için Esra Kızıldoğan’dan Temel oyunculuk dersleri alırken daha sonra da Craft Atölyede kamera önü oyunculuk dersleri almıştır.

Halit Özgür Sarı’nın ilk dizisi Diriliş: Ertuğrul dizisi olmuştur. Halit Özgür Sarı Diriliş Ertuğrul seçmelerini geçmiş ve dizi de Selcan Hatun’un Oğlu Süleyman bey olmaya hak kazanmıştı. 1.78 metre boyunda ve 67 kilo olan Halit Özgür Sarı  ilk internet işine ise 2019 da Hakan Muhafız dizisi ile çıkmıştır.

Kırmızı Oda Murat Boyu Kilosu (Halit Özgür Sarı Boyu Kilosu)

Kırmızı Oda dizisinde Murat 178 cm boyun ve 67 kg ağırlığındadır.Halit Özgür Sarı resimleri

Kırmızı Oda Murat’ın Gerçek Sevgilisi kim?

Kırmızı Oda dizisinde Murat karakterine hayat veren Halit Özgür Sarı’ın bilinen veya açıklanan bir sevgilisi yoktur.