Yasak Elma Erim Neden Değişti? İlber UYGAR KABAOĞLU Neden Ayrıldı?

4. sezonu ile izleyicisi karşısına çıkacak Yasak Elma dizisi oyuncu kadrosunda önemli bir değişiklik yapılacak. 3 sezondur Yasak Elma dizisinde Erim karakteri ile yer alan İlber UYGAR KABAOĞLU 4. sezonda Yasak Elma dizisinde yer almayacak. Yasak Elma’nın 4. sezonunda Erim karakterine yeni bir oyuncu hayat verecek.

Sezon sonu bize gelen bilgilerde Yasak Elma  senaryosundan Erim karakterinin tamamen çıkarılacağı söylenmişti; zira sezon sonunda yayınlanan sezon finalinde Erim yanlış arkadaşlar ile görüştüğü için yurt dışına gönderilmişti. Bu da bize Erim artık yok mesajı vermişti ancak işler değişti.

Yasak Elma Evrim Neden Değişti?

Yasak Elma Elma dizisinde bir zaman atlaması yaşanacak bu zaman atlamasında Erim karakterinin de büyümesi gerekiyor. Bu nedenle de önce Erim karakterine artık yaşı daha büyük bir oyuncu olan Arda Adil Görgen hayat verdi ancak Arda Adil Görgen’in performansı beğenilmeyince Arda Adil Görgen’in yerine Haktan Zavlak ile anlaşıldı. 

lber UYGAR KABAOĞLU Yasak Elma

İlber UYGAR KABAOĞLU Yasak Elma’dan Neden Ayrıldı?

Yasak Elma dizisinde Erim karakteri ile ekranlarda yer alan İlber UYGAR KABAOĞLU için senaryo gereği diziden ayrıldı haberleri yayınlandı ancak bu işin arkasında başka bir iş olduğu da kulislerde konuşuluyor; özellikle Erim karakterinin sezon finalinde senaryo ile alakası yokken bir anda yazılan ara senaryo ile yurt dışına gönderilmesi  İlber UYGAR KABAOĞLU ile Yasak Elma yapımcısı veya yönetmeni arasında yaşanan bir sıkıntının göstergesi; ancak muhtemelen bu durum oyuncu Arda Adil Görgen’in kariyerine zarar vermemesi için gizleniyor.

Medyaya söylenen ise oyuncun kendi isteği ile değil senaryo da yaşı büyüdüğü için ayrıldığı yönünde.

Şuanda İlber UYGAR KABAOĞLU’nun Yasak Elma dizisinden ayrılığı ile ilgili elimizde sadece kulis bilgileri var eğer İlber UYGAR KABAOĞLU’nun Yasak Elma’dan ayrılışı ile ilgili başka bir bilgi gelirse sizlere buradan bilgi vereceğiz.

Yasak Elma Yeni Erim Kimdir?

Yasak Elma dizisinde Erim karakterine hayat verecek yeni oyuncu Haktan Zavlak olacak.Yasak Elma yeni Erim

Haktan Zavlak Kimdir?

Haktan Zavlak 2001 İstanbul doğumludur ve 19 yaşının içindedir. 178 cm boyunda ve 65 kg ağırlığında olan genç oyuncu kahverengi gözlere ve saçlara sahiptir. Daha önce Bir Aile Hikayesi dizisinde Birkan Sokullu’nun hayat verdiği Berk karakterinin gençliğine başarı ile hayat veren Haktan Zavlak 2019 da Coca Cola ve Turkcell gibi markaların reklamların da yer almıştır.

Gitar çalabilen Haktan Zavlak aynı zamanda profesyonel olarak tenis oynamaktadır. Hande Aytar ajansın kayıtlı oyuncusu olan Haktan Zavlak ilk olarak Uğur Okulları ve Becel reklamlarında yer almıştır.

Arda Adil Görgen Kimdir?

Özellikle Meleklerin Aşkı dizisi ile dikkat çeken Arda Adil Görgen 1992 İstanbul doğumludur ve 18 yaşının içindedir. Mimar Sinan Üniversitesinde tiyatro eğitimi alan ve aktif olarak tiyatro yapan Arda Adil Görgen oyunculuk yeteneği ile yapımcıların dikkatini çeken bir isim.

Yasak Elma dizisine yeni gelen ve diziden ayrılan oyuncuların listesi için tıklayınız Yasak Elma Yeni Gelen Oyuncular

İlber UYGAR KABAOĞLU Kimdir?

İlber UYGAR KABAOĞLU 5 Nisan 2004 doğumludur ve 16 yaşındadır. İstanbul’da dğan ve büyüyen İlber UYGAR KABAOĞLU ilk ekran deneyimini 2016 da İçerde dizisinde yaşamıştır. Daha sonra da Erim karakteri ile Yasak Elma dizisi kadrosuna katılmış ve 3. sezon Yasak Elma’da yer aldıktan sonra dizinin 4. sezonunda diziden ayrılmıştır.

Yasak Elma Erim resimleri

Yorum yaz