Güz Masalı Janvi Kimdir? Sriti Jha Kimdir?

Sriti Jha Kimdir?

26 Şubat 1986 da Hindistan’ın Bihar eyalatinde hayata gözlerini açan Sriti Jha 2010’dan beri Hindistan’ın en çok tanınan ve sevilen oyuncularından biridir. 2020 yılı itibari ile 34 yaşında olan Sriti Jha ilk olarak İkimizin Yerine dizisinin kadrosuna Ganga karakteri ile dahil oldu ve ilk ciddi dizisinde çok sevildi. İkimizin Yerine yani Balika Vadhu dizisinde ünlü olan Sriti Jha daha sonra Ah Kalbim yani Kum Kum Bhagya dizisinde başrolde yer aldı. Yeni dizisi ile de çok tutan ve çok sevilen Sriti Jha şuanda Hindistan’da Ah Kalbim dizisi ile yayın hayatına devam etmektedir.

New Delhi de lise ve oyunculuk alanında üniversite eğitimi alan Sriti Jha aynı zamanda iyi bir dansçı  olan Sriti Jha İkimizin Yerine dizisinden sonra Türkiye de Güz Masalı dizisi ile ekranlara gelecek Dil Se Di Dua… Saubhagyavati Bhava isimli Hint dizisinde yer almış daha sonra Ah Kalbim’e geçmiştir.

Sriti Jha Sevgilisi Kim?

Oyuncu arkadaşları Kunaş Karan Kapoor ve Harshad Chopra ile aşk yaşamış olan Sriti Jha’nın şuanda sevgilisi yoktur ve bekardır.

Sriti Jha Boyu Kilosu

165 cm boyunda ve 53 kg olan Sriti Ja

Sriti Jha’nın Dini

Sriti Jha Hinduizm dinine mensuptur.blank