Kırmızı Oda Neriman Kimdir? Füsun Demirel

Kırmızı Oda dizisine inli oyuncu Füsun Demirel konuk oyuncu olarak dahil olacak. Daha önce Kırmızı Oda dizisine konuk oyuncu olarak Celil Nalçakan, Emre Kınay ve Evrim Alasya  gibi ünlü isimler konuk olmuştu. Kırmızı Oda’ya konuk olma sırası şimdi de usta oyuncu Füsun Demirel’de. Füsun Demirel Kırmızı Oda’da 60’lı yaşlarda olan Neriman karakterine hayat verecek.

Neriman karakteri ile Füsun Demirel Kırmızı Oda’da 3 hafta yer alacaktır. kirmizi oda fusun demirel

Kırmızı Oda Neriman Kimdir?

Neriman acıların kadınıdır; 60 yıllık hayatına bir çok acı sığdırmış ne evlatlarından ne de eşinden gün yüzü görmemiştir. Neriman son çare olarak doktor hanıma danışmaya gelmiştir ve geldiği andan itibaren Doktor Hanımın tedavisinden çok memnun kalmıştır.

Füsun Demirel Kimdir?

13 Haziran 1958 Ankara doğumlu olan Füsun Demirel Kırmızı Oda dizisine konuk olduğu yıllarda 62 yaşının içindedir. Füsun Demirel oyuncu ve çevirmen olarak sanat hayatına devam etmektedir. Son olarak 2020 de Eltilerin Savaşı filminde yer alan Füsun Demire özellikle Aile İşi ve Yalan Dünya dizileri ile büyük beğeni toplamıştır. 1982’den beri ekranlarda olan Füsun Demirel sayısız tiyatro oyununda sahneye çıkmasının yanında 20’den fazla sinema filminde de önemli rollerde ekranlarda yer almıştır.