Kırmızı Oda Sadi’nin Gençliğini Kim Oynuyor? Baran Bölükbaşı Kaç Yaşında

Kırmızı Oda Sadi’nin Gençliği. Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi adlı kitabından uyarlanan Kırmızı Oda dizisinde yaşanmış olaylar konu edinmeye devam ediyor. Boncuk ve Kumru diziden ayrılmadan önce Kırmızı Oda’ya giriş yapan Erkan Petekkaya başarılı oyunculuğu ile özellikle sosyal medyada epeyce konuşuluyor.

Kırmızı Oda dizisinde Delikanlı Sadi’nin hikayesi tüm hızıyla  devam ediyor. Kırmızı Oda  dizisinde Erkan Petekkaya’nın hayat verdiği Delikanlı Sadi karakterinin çocukluğuna çocuk oyuncu Kadir Bertan hayat veriyordu. Delikanlı Sadi’nin çocukluğundan sonra şimdi de gençliğine sıra geldi. Kırmızı Oda Sadi’nin Gençliğine ünlü oyuncu Baran Bölükbaşı hayat verecek.

Kırmızı Oda Sadi’nin Gençliğine Kim Hayat Veriyor?

Kırmızı Oda Sadi’nin Gençliğine Kim Canlandırıyor? sorusunun cevabı Baran Bölükbaşı olacak.

Erkan Petekkaya’nın çocukluğunu Kadir Bertan isminde yetenekli bir çocuk oynarken bu karakter kısa bir süre sonra yerini gençliğine bırakacak. Uzun süreden beri merak edilen Sadi karakterinin genliğini ise Baran Bölükbaşı oynayacak. Baran Bölükbaşı’nın hayatı ve bilinmeyenleri yazımızda.aran1

Baran Bölükbaşı Kimdir?

Kırmızı Oda dizisinde Sadi’nin(Erkan Petekkaya) çocukluğunun rolü tamamlanacak. Ardından herkesin merakla beklediği gençliği ekranlara gelecek. Sadi’nin gençliğini ise Baran Bölükbaşı oynayacak. Baran Bölükbaşı Adı Efsane dizisindeki Fiko karakteri ile tanınmıştır. Şimdi kısaca hayatından ve özel yaşamından bahsedelim.aran

Baran Bölükbaşı, 1 Mayıs 1994 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen İskenderunludur. Lise döneminde kurduğu müzik grubunda saz, bateri ve piyano çalmış. Ardından Antalya Replik Sanat Eğitim kurumlarında oyunculuk dersleri almıştır. Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümünü bitiren yakışıklı oyuncu Adı Efsane, Sevda’nın Bahçesi, Vuslat ve son olarak da 2012 yılında Exen Platformda yayınlanan Öğrenci Evi dizisinde Latif karakterini oynamıştır.

Baran Bölükbaşı Kaç Yaşında Sevgilisi Kim?

1 Mayıs 1994 doğumlu olan Baran Bölükbaşı 27 yaşındadır. Baran’ın Özgü Kaya ile sevgili olduğu konuşulmaktadır.

Baran Bölükbaşı Fiziki Özellikleri

Kırmızı Oda dizisinde Sadi’nin gençliğini oynayacak olan Baran Bölükbaşı 1,75 m boyunda 75 kg ağırlığında fit bir vücuda sahiptir.