Serdem Paçal kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? Kanunsuz Topraklar Fikriye

Serdem Paçal çok önemli bir rol olan Fikriye karakteri ile Kanunsuz Topraklar dizisinde yer alacak. Catch Talent Management’in oyuncusu olan Serdem Paçal ilk kez bir dizinin ana castında yer almasına rağmen Kanunsuz Topraklar dizisinde yardımcı başrol oyuncusu olarak yer almaya hak kazanmıştır. Katharsis Medya’da tiyatro eğitimi alan ve sahneye çıkan Serdem Paçal  oyunculuk becerilerini tiyatro sahnelerinde geliştirmiştir.

Serdem Paçal kimdir?

Çocuk Sanat Merkezi Hapşırık Tiyatro Grubunda ilk kez tiyatro ile tanışan ve sahneye çıkan Serdem Paçal güzelliğinden önce yetenekleri ile dikkat çekmiştir. 2000 yılında Manisa’da doğduğu tahmin edilen Serdem Paçal Manisa Cumhuriyet Anadolu Lisesi’nden 2019 da mezun olmuştur. Şuanda Üniversite 2. öğrencisidir. Serdem Paçal ilk kez Kanunsuz Toraklar dizisinde profesyonel oyunculuğa adım atacaktır.

Kanunsuz Topraklar dizisi yapımcısı Gold Film’in Kanunsuz Topraklar dizisinde Gülfem’in kardeşi ve Malik’in kızı Fikriye karakteri için açtığı  seçmeyi kazanan Serdem Paçal olmuştur. Serdem Paçal’ın yeni ve farklı bir yüz olması ve başarılı oyunculuk becerileri seçilmesinde en önemli faktör olmuştur.

Serdem Pacal resimleri

Serdem Paçal Kaç Yaşında?

Serdem Paçal kaç yaşındadır sorusunun cevabı 20 olacaktır. Serdem Paçal 2000 doğumludur.

Serdem Paçal’ın Sevgilisi Kimdir?

Serdem Paçal’ın bilinen bir sevgilisi yoktur; hem yaşı gençtir hemde aklında sadece mesleği vardır. Malik’in üç kızından en küçüğü olan Fikriye  Gülfem’in çok sevdiği kardeşidir.

Kanunsuz Topraklar Fikriye Kimdir?

Kanunsuz Topraklar Fikriye 20’li yaşların başında oldukça güzel ve akıllı bir kızdır. Malik’in üç kızından en küçüğü olan Fikriye  Gülfem’in çok sevdiği kardeşidir. Zengin bir ailenin kızı olan Fikriye babasına da çok bağlıdır.

Kanunsuz Topraklar Fikriye