Serdem Paçal kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? Kanunsuz Topraklar Fikriye

Serdem Paçal Malik beyin entelektüel kızı Fikriye karakteri ile Kanunsuz Topraklar dizisinde yer alacak. Catch Talent Management’in oyuncusu olan Serdem Paçal ilk kez bir dizinin ana castında yer almasına rağmen Kanunsuz Topraklar dizisinde yardımcı başrol oyuncusu olarak yer almaya hak kazanmıştır. Katharsis Medya’da tiyatro eğitimi alan ve sahneye çıkan Serdem Paçal oyunculuk becerilerini tiyatro sahnelerinde geliştirmiştir.

Serdem Paçal kimdir?

Çocuk Sanat Merkezi Hapşırık Tiyatro Grubunda ilk kez tiyatro ile tanışan ve sahneye çıkan Serdem Paçal güzelliğinden önce yetenekleri ile dikkat çekmiştir. 2000 yılında Manisa’da doğduğu tahmin edilen Serdem Paçal Manisa Cumhuriyet Anadolu Lisesi’nden 2019 da mezun olmuştur. Şuanda Üniversite 2. öğrencisidir. Serdem Paçal ilk kez Kanunsuz Toraklar dizisinde profesyonel oyunculuğa adım atacaktır.

Kanunsuz Topraklar dizisi yapımcısı Gold Film’in Kanunsuz Topraklar dizisinde Gülfem’in kardeşi ve Malik’in kızı Fikriye karakteri için açtığı  seçmeyi kazanan Serdem Paçal olmuştur. Serdem Paçal’ın yeni ve farklı bir yüz olması ve başarılı oyunculuk becerileri seçilmesinde en önemli faktör olmuştur.

Serdem Pacal resimleri

Serdem Paçal Kaç Yaşında?

Serdem Paçal kaç yaşındadır sorusunun cevabı 20 olacaktır. Serdem Paçal 2000 doğumludur.

Serdem Paçal’ın Sevgilisi Kimdir?

Serdem Paçal’ın bilinen bir sevgilisi yoktur; hem yaşı gençtir hem de aklında sadece mesleği vardır. Malik’in üç kızından en küçüğü olan Fikriye  Gülfem’in çok sevdiği kardeşidir.Kanunsuz Topraklar Fikriye

Kanunsuz Topraklar Fikriye Kimdir?

Kanunsuz Topraklar dizisinde Fikriye Malik ben 3 kızından biridir. 20’li yaşların başında oldukça güzel ve akıllı bir kız olan Fikriye bulduğu her kitabı okur tam bir kitap canavardır. Malik’in üç kızından en küçüğü olan Fikriye kadın erkek ilişkileri ile çok fazla ilgilenmez. Onun  Zengin bir ailenin kızı olan Fikriye babasına da çok bağlıdır.

Kanunsuz Topraklar Fikriye iki ablası ile her konuda çatışır çünkü gerçekleri kimseden korkmadan babasına sorabilen tek evladıdır.

Kanunsuz Topraklar dizisinde Fikriye malik beyin kızıdır kitap okur

 

Yorum yaz