Kızıl Goncalar Ertuğrul Kimdir? Batuhan Gelener Kim? Sevgilisi

 

Kızıl Goncalar Ertuğrul Kimdir?  Show TV ekranlarının sevilen yapımı Kızıl Goncalar dizisine Ertuğrul karakteri dahil oluyor. Dizide Ertuğrul karakterine Batuhan Gelener hayat verecek.

Oyuncu kadrosunda  oyuncu kadrosunda Özgü Namal, Özcan Deniz, Mert Yazıcıoğlu, Mert Turak, Hazal Türesan, Mina Demirtaş, Erkan Avcı, Selen Öztürk,  Asiye Dinçsoy, Şerif Erol, Duygu Sarışın, Tuğrul Tülek, Sitare Akbaş, Zehra Kelleci, Hamdi Alkan, Esma Yılmaz, Can Aslantuğ gibi isimlerin yer aldığı dizi her pazartesi 20.00’da izleyicisi ile buluşuyor.

Kızıl Goncalar Ertuğrul Kimdir?

Show TV ekranlarında yayımlanan Kızıl Goncalar dizisi son zamanlarda aldığı yayın durdurma cezaları ile gündem olmuştu. Mert Yazıcıoğlu, Özgü Namal ve Özcan Deniz’in başrol olarak yer aldığı Kızıl Goncalar dizisinde Ertuğrul karakterine yakışıklı oyuncu Batuhan Gelener hayat verecek. Ertuğrul, Levend’in eski bir hastasıdır. Ertuğrul karakteri 5.bölüm ile beraber diziye dahil olacak.

Batuhan Gelener Kim?

Kızıl Goncalar dizisinde Ertuğrul karakterine hayat verecek Batuhan Gelener 1999 yılında İstanbul’da doğmuştur. 2024 yılı itibari ile 25 yaşının içinde olan oyuncu İstanbul Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Oyunculuk kariyerine Tiyatro oyunları ile başlamıştır. 2018 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk yapan Batuhan Gelener ilk profesyonel oyunculuk deneyimini 2018 yılında Vatanım Sensin dizisi ile yaşamıştır.

Batuhan Gelener Dizileri

  • Kızıl Goncalar- Ertuğrul
  • Duran
  • Ali’nin Tabiatı
  • Çocukluk
  • Kimsesizler
  • Hakan: Muhafız
  • Vatanım Sensin

Batuhan Gelener Sevgilisi

İnstagramda @batuhangelener kullanıcı adıyla yer alan Batuhan Gelener’in yaklaşık 10 bin takipçisi bulunmaktadır. Yaklaşık 350 gönderisi bulunan oyuncunun sevgilisi hakkında herhangi bir bilgiye rastlayamadık.

Kızıl Goncalar Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız