Kızıl Goncalar Vahit Kimdir? (Cüneyd’in Babası) Tolga Tekin

 

Kızıl Goncalar Vahit Kimdir? NOW TV ekranlarının sevilen yapımı Kızıl Goncalar dizisinde Vahit karakterine hayat verecek oyuncu netleşti. Dizide Vahit karakterine Tolga Tekin hayat verecek.

Her pazartesi 20.00’da izleyicisi ile buluşan Kızıl Goncalar dizisi NOW TV ekranlarında yayımlanmaya devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Özgü Namal, Özcan Deniz, Mert Yazıcıoğlu, Mert Turak, Hazal Türesan, Mina Demirtaş, Erkan Avcı, Selen Öztürk,  Asiye Dinçsoy, Şerif Erol, Duygu Sarışın, Tuğrul Tülek, Sitare Akbaş, Zehra Kelleci, Hamdi Alkan, Esma Yılmaz, Can Aslantuğ, Didem İnselel gibi popüler ve deneyimli isimler yer alıyor.

Kızıl Goncalar Vahit Kimdir?

Pazartesi günlerinin reyting rekortmeni dizisi Kızıl Goncalarda Vahit karakterine hayat verecek  oyuncu netleşti. Dizide Cüneyd’in babası Vahit karakterine Tolga Tekin hayat verecek.Kızıl Goncalar Vahit Kimdir (Cüneyd'in Babası) Tolga Tekin

Tolga Tekin Kimdir?

19 Mart 1973 yılında Ankara’da dünyaya gelen Tolga Tekin Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Yakışıklı oyuncu Tolga Tekin 1.80 cm boyunda ve 77 kilo ağırlığındadır. İzleyici karşısına Bizim Evin Halleri dizisi ile çıkan deneyimi oyuncu Tolga Tekin daha önce Kızıl Goncalar, Hayatımın Neşesi, Aktris, Taçsız Prens gibi yapımlarda rol almıştır.

Tolga Tekin’in Sevgilisi Var Mı?

Daha önce Zeynep Koltuk ile evlenen (2013-2014) başarılı oyuncu Tolga Tekin sosyal hayatını sosyal medya mecralarına yansıtmayı pek sevmeyen bir oyuncudur. Bu sebeple Tolga Tekin’in aşk hayatında birinin olup olmadığı bilinmemektedir.Kızıl Goncalar Vahit Kimdir

Tolga Tekin İnstagram

İnstagramda @tolgatekinnn kullanıcı adıyla bilinen ve aktif olarak fotoğraf ve reels paylaşan Tolga Tekin’in İnstagramda aktif olarak 245B takipçisi, 484 gönderisi bulunmaktadır.

Kızıl Goncalar Gelen-Ayrılan Tüm Oyunculara Ulaşmak İçin Kızıl Goncalar Oyuncu Kadrosu‘na Göz Atabilirsiniz.