İnci Taneleri Meltem Kimdir? Gözde Kocaoğlu Kim? Evli Mi?

 

İnci Taneleri Meltem Kimdir? Kanal D ekranlarının en popüler yapımı İnci Taneleri dizisinde Meltem karakterine güzel  oyuncu Gözde Kocaoğlu hayat verecek.

Kanal D ekranlarında her perşembe izleyicisi ile buluşan İnci Taneleri dizisinin oyuncu kadrosunda Hazar Ergüçlü, Yılmaz Erdoğan, Güven Kıraç, Selma Ergeç, Yasemin Conka, Mustafa Yıldıran, Onur Akbay, Muhammet Kulu, Alaz Demir, Ümit Beste Kargin, Özgün Çoban, Orkuncan İzan, Kayra Sır, Begüm Atak, Zeynep Ilgın Çelik, Gözde Kocaoğlu gibi isimler yer alıyor.

İnci Taneleri Meltem Kimdir?

Dizide Nusret karakterine hayat veren Nusret Kocaoğlu’nun kardeşi Gözde Kocaoğlu da İnci Taneleri dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı. Güzel oyuncu dizide Meltem karakterine hayat verecek. Nehir’in diziye dahil olması ile beraber ortalık bir hayli kızışmıştı.

Gözde Kocaoğlu Kim?

Son olarak İnci Taneleri dizisine katılan Gözde Kocaoğlu 3 Şubat 1986 İzmir doğumludur. 2024 yılı itibari ile 38 yaşının içinde olan güzel oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. Aynı zamanda Oyuncu Rıza Kocaoğlu’nun kardeşidir. Kardeşi ile İnci Taneleri dizisinde beraber rol alacaklar. Başarılı oyuncu kariyerine Fatmagül’ün Suçu Ne dizisi ile başlamıştır.

Gözde Kocaoğlu Dizileri

  • İnci Taneleri- Meltem
  • Baş Belası- Simge
  • Babil- Demet
  • Aşk Laftan Anlamaz– Çağla
  • Fatmagül’ün Suçu Ne- Deniz Ilgaz

Gözde Kocaoğlu Evli Mi?

İnstagramda @gozdekocaoglu kullanıcı adıyla yer alan oyuncunun yaklaşık olarak 100 bin takipçisi bulunmaktadır. Güzel oyuncunun medyaya yansıyan erkek arkadaşı bulunmamaktadır.

 İnci Taneleri Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız