Tertemiz Oyuncuları (Tam Liste Oyuncu Kadrosu) Exxen

 

Gibi, Karşılaşmalar, Konuşanlar gibi içeriklerin sahibi Exxen Dijital platformunda yayımlanacak olan Tertemiz Oyuncuları netleşti. Komedi türünde olacak olan dizide Onur Buldu başrol olarak yer alacak.

İlk sezonu 6 Bölüm olarak tasarlanan Tertemiz dizisi komedi türünde olacak. Komedi denince akla gelen ilk isimlerden biri olan Onur Buldu dizide başrol olarak yer alacak. 30 Dakikalık Bölümler halinde yayımlanacak olan Tertemiz dizisinin MGX Film yönetiyor.

Tertemiz Oyuncuları

Onur Buldu

Acun Medya’nın sahip olduğu Exxen Dijital Platformunda yayımlanacak olan Tertemiz Oyuncuları netleşti. Dizide Onur Buldu başrol olarak yer alacak. 4 Ağustos 1982 İzmir doğumlu oyuncu 2024 yılı itibari ile 42 yaşının içindedir. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunu olan komik oyuncu 168cm boyunda ve 68kg’dır. Organize İşler dizisi ile beraber yıldızı parlayan Onur Buldu Güldür Güldür Show programında yaklaşık 10 sezon boyunca rol almıştır. Daha önce Benim Güzel Ailem, Yok Artık, Dedemin Fişi, Bayi Toplantısı gibi yapımlarda rol alan Onur Buldu 2020 yılında Duygu Kozoğlu ile evlenmiştir.Tertemiz Oyuncuları Onur Buldu

Tertemiz Oyuncuları netleştikçe sitemizde güncel olarak yer vereceğiz. Sizler dizinin kadın başrolü olarak kimi görmek istersiniz? Görüşlerinizi yorum olarak bizlerle paylaşabilirsiniz.