Kızılcık Şerbeti Neslihan Kimdir? Aysun Demir Kim? Sevgilisi

Kızılcık Şerbeti Neslihan Kimdir? Show TV ekranlarının reyting rekortmeni yapımı Kızılcık Şerbeti dizisinde Neslihan karakterine 1987 doğumlu güzel oyuncu Aysun Demir hayat verecek. Neslihan, Ertuğrul’un asistanıdır.

Show TV’nin olaylı yapımı Kızılcık Şerbeti dizisi oyuncu kadrosunda Barış Kılıç, Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Settar Tanrıöğen, Sibel Taşçıoğlu, Selin Türkmen, Sevim Erdoğan, Yiğit Dikmen, Aysun Demir gibi popüler ve deneyimli isimler yer alıyor. Dini Görüş ve yaşantı bakımından iki farklı aileyi konu alan dizinin senaristleri Melis Civelek ve Zeynep Gür’dür

Kızılcık Şerbeti Neslihan Kimdir?

15 Eylül 2023 Cuma günü tekrardan 2.sezonu ile beraber izleyicisi ile buluşan Kızılcık Şerbeti dizisinde Neslihan karakterine 1987 doğumlu oyuncu Aysun Demir hayat verecek. Neslihan, Muhafazakar iş adamı Ertuğrul’un asistanı olacak.  Aysun Demir, Dizide halihazırda rol alan Ceren Yalazoğlu ve Serkan Tınmaz’ın yakın arkadaşıdır.

Aysun Demir Kim?

RTÜK Tarafından aldığı yayın durdurma cezaları ile gündeme gelen, Cuma günlerinde Yalı Çapkını dizisi ile beraber izlenme yarışına giren Kızılcık Şerbeti dizisinde Neslihan karakterine hayat verecek Aysun Demir 1987 yılında Lüleburgaz’da doğmuştur. 2023 yılı itibari ile 36 yaşının içinde olan oyuncu 18 Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünden 2013 yılında mezun olmuştur. 169cm boyunda ve 55kg olan oyuncu seslendirme sanatçılığı da yapmaktadır. Diriliş Ertuğrul dizisinde canlandırdığı İlçin Hatun karakteri ile tanınmaktadır.

Aysun Demir Dizileri

  • Kızılcık Şerbeti (Neslihan)
  • Diriliş Ertuğrul (İçli Hatun)
  • Kardeşlerim (Ayten Güven)
  • Kalp Atışı
  • Muhteşem Yüzyıl

Aysun Demir Sevgilisi

İnstagramda @aysundem1r kullanıcı adıyla yer ala oyuncunun yaklaşık 15 bin takipçisi  ve 150 gönderisi bulunmaktadır. Aysun Demir, Ufuk Kurtuldu ile evlidir.

Kızılcık Şerbeti Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınızblank