Kızılcık Şerbeti Umut Neden Ayrıldı? Serkan Tınmaz Neden Yok?

 

Kızılcık Şerbeti Umut Neden Ayrıldı? Show TV ekranlarının en çok izlenen yapımı olan Kızılcık Şerbeti dizisinde yeni bir ayrılık daha yaşandı. Dizinin Umut’u Serkan Tınmaz diziye veda ettiğini duyurdu.

Show TV ekranlarında her cuma izleyicisi ile buluşan Kızılcık Şerbeti dizisinde vedaların ardı arkası kesilmiyor. Toplam oyuncunun diziden ayrıldığı öğrenildi. Son olarak diziden Rüzgar karakterine hayat veren Yiğit Kirazcı’nın ayrıldığı öğrenilmişti. Bu vedanın üstüne Umut’un vedası seyirciyi şoke etti.

Kızılcık Şerbeti Umut Neden Ayrıldı?

2.sezonunu tamamlamak üzere olan Kızılcık Şerbeti dizisinde Rüzgar’ın vedasının ardından seyirciyi şoke eden bir veda daha yaşandı. Dizide Umut karakterine veda eden Serkan Tınmaz reyting rekortmeni diziye veda etti. Set arkadaşlarına ve yapım ekibiyle vedalaştığı öğrenilen Serkan Tınmaz dizinin sezon finaliyle beraber ayrıldığını duyuracak. Umut’un vedası herkesi şoke edecek.

Sezon finali öncesi Set arkadaşlarıyla vedalaşan Serkan Tınmaz, Kızılcık Şerbeti dizisinin 3.sezonunda yer almayacak. Senaryoda kendisi için ayrılan bölümün sonuna gelindiği için veda ettiği söylenen Serkan Tınmaz dizide bilindiği üzere Umut karakterine hayat veriyordu. Son bölümlerde Nursema’yı aldatması ile gündem olan bu karakterin vedası izleyiciler arasında çok konuşulacak. Sizce Umut karakteri söylendiği üzere senaryo gereği mi diziye veda etti?

Serkan Tınmaz Kızılcık Şerbeti Neden Yok?

Show TV ekranlarının en çok izlenen yapımı olan Kızılcık Şerbeti dizisinde Umut karakterine hayat veren Serkan Tınmaz’ın diziden ayrıldığı duyuruldu. Nursema’nın olaylı eşi olan Umut böylece 2.sezon finali ile beraber sevilen diziye veda etmiş oldu. Senaryo gereği diziden ayrıldığı bilinen Serkan Tınmaz yeni anlaşmalar için tatile çıkmış durumda. Bakalım yakışıklı oyuncu hangi proje ile beraber ekranlara dönecek?

Kızılcık Şerbeti Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız