Kızım Neden Yok? Kızım Neden Yayınlanmıyor?

Güncelleme 18 Nisan 2019 Kızım Neden Yayınlanmıyor?

Kızım dizisi mayıs ayı başında final yaparak ekranlara veda edecek. Kızım dizisinin 31. bölümü ile 10 mayıs 2019 cuma akşamı ekranlara veda etmesi bekleniyor en geç. kızım erken final

Kızım 2. Bölüm Neden Yayınlanmıyor

Medyapım’ın yapımcılığını üstlendiği Kızım dizisi daha 2. bölümü ile gün değiştirme kararı aldı. Başrolerinde Buğra Gülsoy, Leyla Lydia Tuğutlu ve Beren Gökyıldız’ın yer aldığı Kızım dizisinin çarşamba akşamları yayın hayatına başlaması izleyici ve tv eleştirmenleri tarafından oldukça yoğun eleştiri ile karşılanmıştı.

Çarşamba günlerinin en çok rekabetin en yoğun olduğu gün olduğu bilinmesine rağmen Kızım dizisini çarşambaya koyan Acun Ilıclaı’ya kendi eliyle parasını çöpe attı yorumları gelmişti. Daha önce bir çok kez izleyiciye kulak veren Acucn Ilıcalı yeniden izleyiciye kulak verdi ve Kızım dizisini nispeten çok daha kolay olan bir akşama Cuma gecesine aldı.

28 eylül cuma akşamından geçerli olmak üzere artık Kızım dizisi cuma akşamları izleyicisi karşısında olacak.Aşk ve Mavi dizisinin yaşadığı sıkıntıdan sonra nispeten cuma günlerinde bir dizi boşluğu olmuştu. Tv8 işte Aşk ve Mavi dizisinin oluşturduğu boşluğu dolduracak.

Kızım dizisinin artık rakipleri İstanbullu Sokak, Arka Sokaklar, Aşk ve Mavi ile Show Tv’nin yeni dizisi Gülperi olacak. Gülperi dizisi zaten yeni bir dizi. Aşk ve Mavi’de büyük bir çöküşün içinde. İstanbullu Gelin ise yeni sezona yepyeni bir konu ile çıkmaya başladı.Kızım Neden Yok resimleri

Kızım 26 Eylül Çarşamba Neden Yok?

Kızım dizisi 26 eylül çarşamba günü ekranlarda olamayacak. Kızım dizisi gün değiştirdiği için artık Kızım dizisi 28 eylül cuma günü 20:30’da Tv8 ekranlarında 2. bölümü ile ekranlarda olacak.

Kızım 2. bölüm Neden Yayınlanmıyor?

Kızım 2. bölüm cuma akşamları yayınlanacak; bu nedenle de kendi günü olan çarşamba akşamları yayınlanmayacak. Kızım dizisinin düşük reytingleri nedeniyle böyle bir karar alındığı gelen bilgiler arasında

Kızım dizisi eğer 4 ve üzeri reytingler alırsa Tv8 ekranlarında sezon içinde devam etme şansı elde eder ancak 4 reytingin altına düşmesi durumunda Tv8 şu ekonomik kriz şartlarında Kızım dizisine yaşama hakkı vermez.

Kızım Dizisi 2. Bölüm Fragmanı 28 Eylül 2018

Etiketler