Kocamın Metresi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

Kocamın Metresi dizisi sete çıkmadan isim değişikliğine gitti. Kocamın Metresi dizisi sete çıkarken Koca Koca Yalanlar olarak isim değiştirdi. 

Kanal D yaz dizisi projelerinden birini daha medyaya tanıttı. Limon Film tarafından 2018 yaz aylarında izleyicisi karşısına çıkarılacak Kocamın Metresi  dizisinin senaristliğini Gül Abus’un yaparken yönetmenliğini ise Osman Taşçı’ı üstlenecek. Kocamın Metresi  dizisi için erkek başrol olarak Emre Kınay ile anlaşmaya varıldı.

Kadın başrol oyunculu için ise Özge Özberk’e teklif götürüldü; ancak şuana kadar bir anlaşma açıklaması gelmedi.  Kocamın Metresi dizisi için çekimlerin mayıs ayında başlaması bekleniyor. Kocamın Metresi dizisinin ortalama 13 bölüm çekildikten sonra eylül 2018’de final yapacağını tahmin ediyoruz; zira Kocamın Metresi  dizisi çok uzun soluklu bir projeye benzemiyor.

Kocamın Metresi Dizisi Konusu

Kocamın Metresi dizisinde muhtemelen bir romantik komedi dizisi olacak; zira yaz dizilerinin bir çoğu bu tarzlarda oluyor. Bence dizide aldatılan bir kadın ve karısını aldatan bir erkek arasında geçecek komik senaryo ekranlara getirilecek. Kocamın Metresi dizisi

 

Kocamın Metresi Dizisi Oyuncuları

Emre Kınay

1970 yılında İstanbul’da doğan Emre Kınay 48 yaşındadır. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Aslen Arap kökenlidir. Duru Tiyatro topluluğunun sahibidir. Yılan Hikâyesi dizisinde canlandırdığı Erkan Ağa karakteri ile tanınmış ve ünlü olmuştur. İki Aile dizisi ile Türkiye’nin sevilen bir ismi olmuştur. Güneşi Beklerken dizisi ile dünyanın tanıdığı bir isim olmuştur.  Son olarak Sevda’nın Bahçesi dizisi ile hüsran yaşamıştır.

Emre Kınay kocamın metresi dizisi

Özge Özberk

Özge Özberk 1976 yılında İstanbul’da doğmuştur. Kalbimde ki Deniz dizisinin final yapmasından sonra Kocamın Meteresi dizisinden gelen teklifi değerlendirmeye almıştır. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur; oyunculuk eğitimini ise Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde almıştır.zge Özberk Kocamın metresi dizisi