Konuşanlar Sunucusu Hasan Can Kaya’dan Yeni Dizi Geliyor

Konuşanlar programı ile Youtube da en çok izlenen yapımlardan olan ve 2020’nin en büyük çıkış yakalayan isimlerinden biri olan Hasan Can Kaya yepyeni bir dizi ile izleyicisi karşısına çıkacak. Daha önce bir çok dizinin senarist kadrosunda yer alan ve hazırladığı bir çok diziyi maddi imkansızlıklar nedeniyle çekemeyen Hasan Can Kaya’ya en büyük destek Acun Ilılcalı’dan geldi.

Hasan Can Kaya’ya Exxen’de sınırsız imkan tanıyan Acun Ilıcalı Hasan Can Kaya’nın yazdığı dizileri de çekmesi için imkan tanıdı. Hasan Can Kaya 2017’de senaryosunu yazdığı üç diziyi yapımcılara götürmüş ancak hiç bir yapımcı bu dizileri çekmek istememişti. Daha sonra kendi imkanları ile en kötü projesi olan Konuşanları çeken Hasan Can Kaya şimdilerde Türkiye’nin en çok konuşulan adamı olmayı başardı. Yönetmen Sultan San ise Hasan Can Kaya’nın zor zamanlarında hep yanındaydı.

Exxen’de yayınlanacak Hasan Can Kaya’nın yeni komedi dizisinde yönetmen olarak Sultan San yer alacak. Yeni dizi komedi türünde olacak.

Hasan Can Kaya’nın Yeni Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Hasan Can Kaya’nın yeni dizisinin çekimlerine 2021’in başında başlanacak ancak dizinin yayın tarihi şuanda belli değil. hasan can kaya yeni dizi

Hasan Can Kaya Kimdir?

Hasan Can Kaya 2020’ye Youtube’de yaptığı Tolkshow’lar ile damga vuran genç bir senarist ve komedyendir. 16 Aralık 1989 Güngören doğumlu olan Hasan Can Kaya 32 yaşındadır. İstanbul Güngören doğumlu olan Hasan Can Kaya oyuncu olmak istedi ama yakışıklı olmadığını fark edince sekötüre senarist olarak girdi. 1 Erkek 1 Kadın 2 Çocuk dizisinde senaristlik yaptı.  Bir çok arkadaşının isteği üzerine kafelerde stand-up yaparak , stand-up’a başladı sonrasında çok sevilince Youtube’a profesyonel içerik üretmeye başladı. hasan can kaya dizi

Yorum yaz