Kördüğüm 12 Haziran Özeti 310. Bölüm Fragmanı Akash Methi’yi Kurtardı

Kördüğüm dizisinde Methi kaçırılmıştır. Akash onun bazı adamlar tarafından götürüldüğünü söylese de Jogi Takur onun polisler gelene kadar bir odada kilitli kalmasını ister. Kanha da onu bir odaya itekler ve kilitler. Akash Methi uzaklaşmadan adamların yakalanmasını istiyor ancak milletin sinirleri çok gergin olduğu için ona inanmıyorlar. Methi ise daha önce kavga yaptıkları bakanın oğlunun yanına götürülmüştür.

Kördüğüm 12 Haziran Özetini yazmaya devam ediyoruz. Methi gözlerini açtığında kilitli bir odada olduğunu anlıyor. Kapının deliğinden bakıyor ve iki kardeşin intikam hakkında konuştuklarını dinliyor. Onları daha önce lokantada gördüğünü ve Visnu nun özür dilettiğini hatırlıyor. Pencerelere bakıyor ancak onlar da kilitli. Methi telefondan evi arıyor ancak meşgul. Ardından Kanha ‘yı aramak istiyor. O da polisi arıyor. Damini yi arasa kalp hastası. Akash’ı aramaya karar veriyor.0

Methi Akash’ı arıyor ve ondan yardım istiyor. Akash oraya geleceğini söylüyor. Ona nerde olduğunu soruyor ancak Methi bilmediğini söylüyor. Methi adamların geldiğini farkediyor. Akash telefonu gizli bir yere saklamasını ve kapatmamasını istiyor. İki kardeş içeri giriyorlar. Methi telefonu cebine gizliyor. Methi benden ne istiyorsunuz diyor. Kardeşlerden büyüğü Rudra’nın abisi olduğunu ve kardeşine hakaret edildiğini söylüyor. Aynı hakarete sen de maruz kalacaksın ve ailenin yüzüne bakamayacaksın diyor. Tüm bunları Akash dinliyor. Akash durumu Jogi Takur ailesine anlatmak istiyor ancak polis geliyor. Akash şimdi beni tutuklarlar ve derdimi kimseye anlatamam diyerek kaçmayı tercih ediyor.1

Yolda Methi nin konuşmalarını dinleyen Akash bir taksiye biniyor. Jogi Takur, Akash’ın kilitli olduğu odaya gidiyor ve şok. Akash kaçmıştır. Rudra’nın abisi Methi yi taciz etmeye başlıyor. Bu sırada cebinden gizlediği telefonu buluyor ve telefon hala açık. Methi ellerinden kaçmayı başarıyor ancak aşağıda bulunan adamlar yeniden onu tutuyorlar. Polisler Agart’ın çağrısı üzerine Maiyya nın evine gidiyorlar. Nirbay’ı bütün aramalarına rağmen bulamadıklarını söylüyorlar. Methi adamlarla mücadele etmeye çalışıyor ancak çok kalabalıklar. Bu sırada kapıyı kırarak içeri Akash geliyor. Akash adamlarla dövüşmeye başlıyor. Sonunda Akash Rudra’yı rehin alıyor. Büyük ağabey de Methi yi tutuyor.

2

Rudra ağabeyinden Methi yi bırakmasını istiyor. Methi yi bırakınca Akash da Rudra’yı bırakıyor. Akash ve Methi kaçıyorlar. Rudra onların ölü ya da diri getirilmelerini istiyor. Akash ve Methi bir kamyon kasasına gizleniyorlar. Ancak adamlar onları bulmak üzere. Akash Methi ye ben söylemeden ortaya çıkma diyor ve kendisini feda ederek dışarı çıkıyor. Adamlar onu öldüresiye dövüyorlar. Akash Methi den kaçmasını istiyor. Methi ise eline geçirdiği silahla ortaya çıkıyor ve adamlara tutuyor. Onlara ciddi olduğunu göstermek için bir yere ateş ediyor. Adamlar Akash’ı bırakarak gidiyorlar.

3

Methi ve Akash kaçmayı sürdürüyorlar. Ancak Akash yediği darbelerden dolayı daha fazla gidemiyor ve yere yığılıyor. Methi onu zorla kaldırmaya çalışıyor. Akash son bir canla ayağa kalkmayı başarıyor. Onu tapınağa kadar gtürmeyi başaran Methi kadınlardan aldığı telefonla Jogi’yi arıyor. Bakanın oğlu tarafından kaçırıldığını ve Akash tarafından kurtarıldığını söyler. Tapınağın yerini söyler. Jogi en kısa zamanda geleceğini söyler ve polisi de bilgilendirir. Akash Rudra ve adamlarını görüyor. Bakalım onlar yakalanacak mı ? Jogi ve polisler zamanında yetişebilecekler mi ?

4

Kördüğüm 12 Haziran Fragmanı