Kördüğüm 160. Bölüm Özeti 13 ocak

Kördüğüm dizisi 160. bölüm 13 ocak cumartesi günü 14:10’da izleyicisi karşısına çıkacak. İşte Kördüğüm 160. Bölüm özeti

Kördüğüm 160. Bölüm Tappu doğumundan dolayı hastanededir. Nani Divya arıyor ve Bundela ailesi hastaneye en kısa sürede gelmelerini istiyor. Rathod ise dışarıda doğum için bekliyor. Ichha gözyaşları içinde evde yalnızdır. Rathod gelen haberle çok heyecanlanır.

Ichha Veer’e bir mektup yazmaya başlıyor Ichha mektubunda bugün bu evi terk etmeye karar verdiğini açıklamaktadır. Çünkü Veer ilk defa bu kadar nefretle ve güvensiz şekilde onun gözüne bakmıştı; artık onun kendisine karşı bir toleransı kalmamıştı.

Ichha nedenle bu zor ve sert kararı almıştı. Ichha mektubunda daha fazla kimseye yalan söyleyemeyeceğini eğer Tappu’nun çocuğu babasına benzerse çok mutlu olacağını mektubuna ekler.

Bu sırada hastanede Tappu bir  kız bebek doğurur ve doktor herkese iyi haberler verir. Rathod çok heyecanlıdır ve çocuğu arkasına alarak kimseye göstermez

Nani, Veer’e, sonunda bir kız bebek babası olduğunu söyler; ancak Veer bu sözlerle Ichha’yı hatırlar. Ichha’da bir kız bebek istemişti; Veer çok kötü olur ancak kendini tutar. Mai-Daddaji  her kes mutludur. Ichha mektubunu bitirip masaya bırakır … Veer’in fotoğrafını görür ve kalbi ağlar  dışarı çıkıp nihayet evden ayrılıyor

Kördüğüm 160. Bölüm

Rathod bebeği dışarıdan görüyor ve çok mutlu olur. Bebeği gören Rathod bir anda duygusallaşır. Nani, baba olduğu için Veer’i tebrik ediyor ve sonra Gunwanti’ye, Tappu ve bebeğiyle biraz vakit geçirmesi için Tappu’ya yalnız zaman geçirebileceklerini söyler.

Damini, Ichha’yı ağlarken görür ve neler olduğunu sorar.  Ichha Damini’ye daha önce hiç kimseye yalan söylemediğini ve gerçeği her zaman desteklediğini söylüyor ancak bugün her şey her iki aileye olan sadakatten dolayı olduğunu Tappu’yla olan dostluğu dahi her şeyin  sahte olduğunu söyler.

Kördüğüm 13 ocak 2

Damini ve Ichhabundan böyle kendi haysiyetiyle yaşamlarını sürdürecekleri barış içinde yaşayabilecekleri bir yere girmek ister