Kördüğüm 161. Bölüm Özeti 14 ocak Veer Hapisten Kurtulur

Kördüğüm dizisi 161. bölümü ile 14 ocak pazar günü 14:00’da izleyicisi karşısında olacak. Kördüğüm 161. Bölümünde  Satya ve Saanchi’nin kurdukları hain plan sonunda çökecek.  Satya ve Saanchi Veer’i hapse attıracak ancak bir yiğit gelip gerçekleri polise sunacak.

Kördüğüm 161. Bölüm Özeti

Bölüm Rathod’un polis karakoluna gelip polis Müfettişi Gouri’ye  iyi bir sorumluluk sahibi vatandaş olarak yardım etmek istediğini söylemesi ile başlar.  Rathod açık davranıp özel olarak değil, bu davayla ilgili bir şey söylemek istediğini belirtir. Böylece Müfettiş Gouri ve Bay Rathod içeriye girerken Umed-Daddaji ve Jogi karışık bir durumda dışarıda olacakları bekler. Ancak her şey iyi olacaktır.Kördüğüm 161. Bölüm Özeti 3

Bay Rathod, Müfettiş Gouri’ye elinde ki  ses kaydını verir; burada Satya’nın Veer’i yok etmekten bahsettiği sohbeti vardır.
Müfettiş Gouri tüm konuşmayı dinler ve şok olur. Müfettiş Bay Rathod’a bu kanıtla Veer’i kefalle serbest bırakacaklarını ancak sonucun  mahkemede belli olacağını söyler.
Müfettiş Gouri ayrıca  Rathod’a  Satya ve Saanchi’yi hemen tutuklayacaklarını ve sonra yardım için teşekküre  geleceğini söyler.

Bay Rathod Müfettiş Gouri’ye kendisinin  bir iş adamı olduğunu söyler ve  polise nasıl yardım ettiğine ilişkin olarak medyada hiçbir vermemesini talep eder. Olayın mahkemeye gelmesi halinde davanın tamamlanana kadar kasabadan çıkamayacağını ve Satya ve Saanchi’ye karşı ifadelerini vermek üzere polis karakoluna bile gelebileceğini ve gizli tanıklık yapacağını da  söyler.

Kördüğüm 161. Bölüm Özeti 2

 

Bundela evinde nihayet kapı çanı çalar ve  Ichha, Veer’in geldiğini bilerek kapıyı açmak için aşağı iner.

Tappu da Veer’in kurtulduğu için mutludur ve Veer’i selamlamak için çok mutlu bir şekilde aşağı iner, ancak Ichha Tappu’nun önünden gider, kapıyı açar ve Veer’i sıkıca sarar.

Kördüğüm 161. Bölüm Özeti 1

Tapu Veer ve Ichha’nın sarıldığını görünce kıkançlıktan çatlar ve romantik bir müzik çalar.