Kördüğüm 177. Bölüm Özeti 30 Ocak Fragmanı Büyük Buluşma

Jogi Veer’e baba olacağını söyleyip söylemediğini soruyor ve bu haberi kendisine derhal söylemezse bir daha bu müjdeyi veremeyeceğini söyler. k zorunda kalacağını söylüyor. Jogi sonunda Veer’im ABD’ye gideceğini söyler ve İşça şok olur. Jogi İşça’ya geçmişte Veer ile yaşadığı her şeyi anlatır. Jogi anlattıkça Veer şok olur.  Jogi Veer’in İşça’yı en son Basti’de gördüğü için oraya okul bile yaptırdığından bahsediyor. İşça aniden ağlamaya başlar ve  Veer’i durdurmak için Veer’e gitmesi gerektiğini söyler. İşça Ammu ve Jogi’den havaalanına gitmesini ister.

Veer havaalanında bazı mucizelerin yaşanacağı umuduyla sürekli arkasına bakar ve uçağa binmek istemez. Veer giderken yanında asistanı Madura var. Jogi Veer’i cepten arar ama telefonlar çekmediği için ulaşamaz.

İşça havaalanına varır ama Veer’i bulamaz. İşça Veer’in duyacağı ümidiyle yüksek sesle bağırır . Veer, İşça’yı duyduğunu hisseder ama hayal gördüğünü sanar. Etrafa bakar ama kimse yoktur. Sonunda İşça Veer’i görür  ve iki aşık bir birlerine doğru yürür. İki aşık bir birlerine sarılır. Veer İşça’yı açlarından öper ve önünde diz çöker. Jogi İşça ve Veer’in elini birleştirir ve bir daha bu eller ayrılmasın der. Veer, bir dahaki sefere bunun asla olmayacağını söyler.
Veer İşça ve Madura’yı tanıştırıyor ve Madura’nın en iyi arkadaşı olduğunu söylüyor. Veer hemen oradan İşça’yı götürmek istese de Damini buna izin vermiyor ve evden almasını istiyor.
Jogi ve Damini sahnesi de çok duygusaldı Jogi Damini’nin herhangi bir yerde hizmetçi olarak çalışmasını istemiyor. Onu bir daha eve çağırıp zayıf düşürmek de istemiyor. Damini’nin özgür bir insan olduğunu ve İşça’ya bakma görevini başarıyla yaptığından bahsediyor.

İşça eve dönüyor ama yanında ki çocukları da bırakmak istemiyor onlardan dolayı hayatında yaşamak için bir sebebin olduğunu söylüyor. Veer İşça ile birlikte herkesi almak istiyor ve iki çocuğun aynı evde daha güzel büyüyeceğinden bahsediyor. Yani her şey başa dönüyor. artık küçük İşça ve Tapasya hikayesi başlıyor aynı anneleri gibi aynı evde. Kader işte

Veer ve İşça konağa döner. Konakta Nani olmayınca tabi herkes İşça’nın ve Veer’in geri dönmesinden çok memnun olurlar ve onların mutlulukları için dua ederler.

sizler için anı hissedin diye özetlerimizden sonra bölüm fotoğraflarını da ekliyoruz; umarım hoşunuza gidiyordur galerilerimiz

Kördüğüm 177. Bölüm Fotoğrafları

Kördüğüm 177. Bölüm Fragmanı