Kördüğüm 178. Bölüm Fragmanı 31 Ocak Özeti (1. kısım)

Kördüğüm dizisi  178. bölümü ile 31 ocak çarşamba günüğ saat 14:10’da Kanal 7 ekranlarında olacak. Kördüğüm 178. Bölümde Nani konağa gelecek ve İşça’nın geldiğini ve yanında çocukları olduğunu öğrenecek.

Kördüğüm 178. Bölüm özeti uzun olunca sizler için iki parça halinde yayınlayacağız. Kördüğüm 178. Bölüm özeti 2. kısım için tıklayınız

Kördüğüm 178. Bölüm Özeti 1. Kısım

Nani konağa geri döner ve işler yeniden karışır. Nani aslında Tapasya’nın çocuğu olan Mukta’yı kucağına alır önce kan çeker bir yakınlık hisseder ama sonra çocuğun İşça’nın olduğunu anlayınca adeta yere atar. İşça ise ani bir hamle ile çocuğu yakalamayı yaşarır ve onu nasıl bulduğunu anlatır. Nani’ye dersini ise Jogi verir. Nani’nin çekemediği şey ailenin İşça’nın getirdiği çocukları kabul etmesi hatta sevmesidir. Özellikle Tapasya orada bebeğini kaybetmiş üzüntüden ölürken bunların burada mutlu olmasına dayanamaz. Açıkça İşça’nın mutlu olması Naniyi gerer.

Aslında Tapasya da Radhod’un yanında mutludur. Radhod onu her zaman güzel hediyeler ile şımartmaktadır. Son hediye ise en sevdiği tasarımcıdan davetiyedir. Divya ise Nani’den Tapasya’ya İşça’nın gebeliğinden bahsetmemesi için söz alır.Kördüğüm 178. Bölüm Fotoğraflar 2

Mai ise İşça için büyük bir tören yapmak istiyor İşça ise küçük bir törenin yeterli olacağını ve kalan parayı yetimhaneye bağışta bulunmasının daha doğru söyler. Herkes onun fikrinden hoşlanır. Veer Kanha’ya bir hikaye anlatıyor ve çocuklar bu eve alışamadıkları uyku sorunu yaşıyorlar.  İşça örgü örerken Veer çocuk avutur ve çocukları uyutmaya çalışır. Bu sırada İşça ve Veer arasında romantik dakikalar yaşanır.

Mai ise Veer’e nasihatta bulunur ve kendi bebekleri doğduktan sonra iki çocuğa farklı muamele yapılmasının yanlış olacağından ve buna çok dikkat etmeleri gerektiği konusunda tavsiyede bulunur. Bunları ise İşça duyar ve gelecekte yaşanabilecek bu sorun için şimdiden üzülür.

Tapasya’nın ise sürekli karnı ağrımaktadır. Jogi ise Damini’ye kafetarya işini önerir ve ona maaşını verir. Damini mutludur artık özgür bir işi vardır. Veer ise Kanha’yı kendi adına kayıt ettirmek ister. Böylece Kanha Veer ve İşça’nin kütüğüne girecektir. Kanha bunu çoktan hak etmiştir ama bir de ileride miras meselesi sorun olacaktır.

Kördüğüm 178. Bölüm Fotoğrafları

Kördüğüm 178. Bölüm Fragmanı