Kördüğüm 185. Bölüm Fragmanı 7 Şubat Özeti

Kördüğüm 185. Bölümü ile 7 şubat çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında olacak. Peki Kördüğüm 185. Bölümde neler olacak? İşte sizler için derlediğimiz; Kördüğüm 185. Bölüm özetinin ilk 40 dakikalık kısmının özeti.

Kördüğüm 185. Bölüm ikinci 40 dakikalık kısmının özeti için tıklayınız

Kördüğüm 185. Bölüm Özeti 1. Kısım

Tapasya İşça’nın verdiği hiçbir şeyi vermemesini istiyor. Radhod törende ki davranışları ve söylemleri yüzünden hem Tapasya’ya hemde Nani’ye kızar ve yaşına saygım var ama bir daha böyle davranışlar istemiyorum diyerek uyarır. Radhod Tapasya’ya empati yaptırır; sana söylenseydi sana yapılsaydı ne düşünürdün nasıl hissederdin der. Haklı olduklarına inanmadığı zaman nları desteklemeyeceğini açık açık ifade eder Radhod.

Eve gelen İşça Yuvraj’ın beslenemediğini düşündüğü için üzülür; bu sırada Veer ona orada neler oldu neden üzgünsün diye sorar; İşça ise bir şey olmadığını söyler ancak Veer her şeyin farkındadır ve İşça’ya her zaman destek olacağını açıklar.Kördüğüm 185. Bölüm fotoğrafları 4

Bu sırada  karva chaut töreni yani evli kadınların kocaları için tuttukları oruç töreni için Mai hazırlık yapar. Mai Kanha’nın tatlılardan bir tane aldığını görünce ona kızar ve kulağını çeker. Kanha üzülürken onu İşça görür ve neler olduğunu sorar. İşça’ya bebek gelmediği için artık evde herkesin kendisine kötü davrandığını söyler. İşça onu bir hikaye ile sakinleştirir ama yaşananlara çok üzülür.

Akşam olur kadınlar açtır. Hep Tapasya hemde İşça kocalarına erken gelmesini ister zira koca gelmeden oruç açılmaz. Bu sırada İşça’ya Veer’in sürprizi vardır. Bazı belgeler verir bu belgeler Muktha’yı evlat edinildiği dair resmi belgelerdir. İşça çok mutlu olur. Baba bu sırada gelir ve belgeleri görünce duyarlı hareketleri için onları tebrik eder.

İşça yatağa yattığında bile Yuvraj’ı unutamaz ve onu düşünür. İşça o bebekten çok etkilenmiş ve ona çok bağlanmıştır.

Kördüğüm 185. Bölüm özetinde daha detay isterseniz sizler için aşağıda ki fotoğrafların altına Kördüğüm 185. Bölüm özetinin devamını yazdık; Kördüğüm dizisinde ki ilerleyen bölümler ile ilgili tüyo verdik.

Kördüğüm 185. Bölüm Fotoğrafları

 

Kördüğüm 185. Bölüm Fragmanı