Yuvamdaki Düşman Ne Zaman Final Yapacak?

Güncelleme: 23/02/2018

Yapımcılığını Düş Gezginleri’nin üstlendiği Yuvamdaki Düşman dizisi için beklenen final kararı geldi. Yuvamdaki Düşman dizisi 6. bölümü ile 1 mart perşembe akşamı 20:30 da final yaprak ekranlara veda edecek.

Yuvamdaki Düşman FİNAL

Show TV ekranlarının yeni dizisi Yuvamdaki Düşman ne yazık ki yayın hayatına iyi başlayamadı.  Ben Yuvamdaki Düşman dizisini izlediğimde senaryosunu çok beğenmiştim; hatta en az 4 üzeri reyting ile başlar diye düşünmüştüm ama ne yazık ki perşembe akşamları rekabeti çok yüksek bir gün.

Yuvamdaki Düşman Neden Tutmadı?

Özellikle Trt 1’in Kut-ul Amare dizisinin başlaması ile perşembe akşamları Vatanım Sensin Kanatsız Kuşlar, Siyah İnci ve Bizim Hikaye dizilerinin de varlığı ile oldukça zorlu bir akşam olmuştu. 

Yuvamdaki Düşman final

Yuvamdaki Düşman gibi kaliteli bir senaryo ve yıldız oyuncu kadrosu ne yazık ki perşembe akşamları tutulabilecekmiş gibi durmuyor; ayrıca Siyah İnci dizisi için bile final çanları çalmaya başladı.  Yuvamdaki Düşman dizisi çoğunlukla Siyah İnci dizisinin izleyicisini çaldı zira Yuvamdaki Düşman dizisinin başlaması ile Siyah İnci dizisinin reytingleri de 5’ten 4’e düştü ve kritik seviyeye gelmiş oldu. Yuvamdaki Düşman dizisi reytingleri eğer ilerleyen haftalarda yükselirse bu durumda Siyah İnci dizisi için kötü haber gelebilir.

Yuvamdaki Düşman Dizisi Reytingleri

Yuvamdaki Düşman 1. bölümü ile 25 ocak perşembe günü 3.0 reyting ile 23. sırada yer aldı

Ben Yuvamdaki Düşman dizisinin ilk bölümünün oldukça vurucu bir senaryoya sahip olduğunu söyleyebilirim; eğer ilerleyen haftalarda bu kadar vurucu senaryo ile devam edilirse Yuvamdaki Düşman dizisi tutabilir.Yuvamdaki Düşman resimleri

Yuvamdaki Düşman Ne Zaman Final Yapacak

Bakalım Yuvamdaki Düşman dizisi ilk 5 bölümde reytinglerini 4 ve üzerine çıkaramazsa şubat ayının sonunu göremez. Şuanda Yuvamdaki Düşman dizisi için alınmış bir final kararı yok; ilerleyen haftalarda bu konu ile ilgili resmi bir açıklama gelirse siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşacağız.

İzleyici yorumlarında ise Aslı Tandoğan’ın canlandırdığı Yasemin karakterinin inandırıcılıktan çok uzak olduğu eleştirileri yapıldı. Aslı Tandoğan’ın yanı sıra Pamir Pekin’in de oyunculuğu beğenilmedi.

Yuvamdaki Düşman Final Fragmanı

Yuvamdaki Düşman final fragmanı şunda yayınlanmamıştır.

Yuvamdaki Düşman Ne Zaman Final Yapacak? (7 Yorum)

  1. Ben bu diziyi Cook sevdim ve hic bir bölümünü kacirmadim. Senaryo cok hosuma gitti, heyecanliydi. Diger dizileri kaldirsinlar, bu kaliteli diziyi neden kaldirliar, anlamadim maalesef.

    • Çok muhteşem bi diziydi abuk sabuk diziler devam ediyor bunun gibi kaliteli dizileri final yapiyolar cok yazik