Adını Sen Koy’da Otel Çekimleri Tamamlandı

Adını Sen Koy dizisi setini sizler için yakından takip ediyoruz; ama çekimlerde her sahneyi anlama ve her bildiğimizi de size anlatma şansınız yok o yüzden net bilgi veremesekte sizlere merak ettiğiniz konularda bilgi vereceğiz.

Öncelikle Zehra ve Ömer’in arası bu haftaki çekimlerde çok iyiydi; Zehra çok güzel hazırlanmıştı ve özel bir yere gittiler. Bu yemek olabilir. Sonrasında ise otel çekimleri için set ekibi konaktan ayrıldı. Bu otel çekimlerini görme şansımız yok ama genelde çekimler hangi mekan olursa olsun konağın bir odasında yapılırdı. Bu sefer gerçekten bir otele gidildi.

Şimdi Ömer ve Zehra’nın arası iyiyken ben Ömer’in Zehra’yı otele neden götürdüğünü merak ediyorum; bu arada da acaba vuslat bitti mi diye de düşünmeden edemiyorum zira konakta vuslatın biteceği yok odaya dalan dalana. Belki de özel bir gece sürprizi yapacak Ömer Zehra’ya.  Evdekileri konaktan göndermekten daha kolay olur otel planı.

Şimdi gelelim kötü senaryoya o da Zehra daha önce ki yazılarımda şirkette çalışmaya başladı tekrar demiştim; bu otel meselesi bir şirket yemeği de olabilir. Her ne olursa olsun Zehra ve Ömer sahneleri çok değişti şuanda her şey güzel. Tek can sıkan Bahşende’nin planı. Bu plan her ne kadar gözümüze kötü görünse de Zehra ve Ömer’i tekrar bir araya getirecek de bu hain plan olacak. Zalimlerin planları yine ters tepecek.

Zehra şirkette Koray ve Özge ile birlikte yeni bir projede görev alacak. Ömer Zehra’sını hem şirkette hemde evde görecek ve hiç gözünün önünden ayırmayacakAdını Sen Koy 272. bölüm