Adını Sen Koy 272. Bölüm Özeti 30 Ocak Tüyoları

Adını Sen Koy 272. Bölüm Özeti

Adını Sen Koy 272. bölümü ile 30 ocak salı günü izleyicisi karşısında olacak. Adını Sen Koy’da salı günü genelde olayların başladığı cuma günü de olayların bittiği gün oluyor. Adını Sen Koy’da Müge belasının bitmesinden sonra Zehra ve Ömer arasında yakınlaşmaların olduğu bölümleri izleyeceğiz bol bol.

Ömer Zehra’ya özel bir sürpriz hazırlayacak ve baş başa bir yemek organizasyonu yapacaklar. Ömer de Zehra en özel kıyafetlerini giyecek ve baş başa bu yemeği yiyecekler. Zehra her ne kadar bu yemekten mutlu olsa da boşanma işinde bir türlü vazgeçmeyecek. Ömer ise Zehra’ya ondan asla ayrılmayacağını bir kez daha belirtecek. Adını Sen Koy 272. Bölüm resimleri

Zehra Ömer ile olan yakınlaşmasından rahatsız olacak ve boşanma işini hızlandırmak isteyecek. Ömer ise bu boşanma olayını Ayşe’ye anlatmak istecek; aslında Ömer Ayşe’den destek almak isteyecek. Zehra ise Ayşe’nin duymasını istemeyecek. Ömer ve Zehra’nın tartışmasına şahit olan Ayşe ise evliliklerinde bir sorun olduğunu düşünecek ve onalar için bir evlilik terapisti çağıracak. Ömer ve Zehra ise bu evlilik terapisti ile görüşmek zorunda kalacak. ^tin

Diğer taraftan Bahşende ise Ömer’e güzelliği dillere destan bir kız ayarlayacak. Bahşende’nin amacı Zehra’dan başkasını gözü görmeyen Ömer’e dünya da başka güzellikler olduğunu göstermek olacak; ancak bu iş en çok Ömer’in işine yarayacak. Dinsizin hakkından imansız gelecek ve Zehra’nın tirpleri yaşadığı kıskançlık ile son bulacak.

Adını Sen Koy 271. bölüm 272. Bölüm Fragmanı

Zehra tekrar şirkette işe başlayacak ve Ömer ile birlikte çalışacaklar. Ömer Zehra’nın şirkete geri dönmesi ile Ömer de şirket işlerine ağırlık verecek zira şirket işlerine uzun zamandır yeteri kadar ilgi gösterememişti.Adını Sen Koy 30 ocak resimleri

Ayşe ise Müge delisinden kurtulup kızına kavuştuğu için mutlu olacak ama Müge’nin söylediği yalanlarda hep aklında kalacak. Müge’nin her ne kadar yalancı olduğunu bilse de aklını bir kurt hep kemirecek. Ayşe kendisinden saklanan gerçeklerin sadece Zehra ve Ömer’in evliliği değil tüm yaşanan kötü olayların da kendisinde saklandığını fark edecek. Ömer ise sonunda Ayşe’ye hastalığı ile ilgili gerçekleri anlatacak ve geçmişte Ayşe ile nasıl tanıştığından nasıl aşıl olduğuna kadar her şeyi anlatacakAdını Sen Koy 272. Bölüm

Kerem ve Sabah’ta da bu hafta güzel gelişmeler yaşanacak. Kerem Sabah’ın gitmemesi için harekete geçecek. Sabah ise Kerem bu mahalleden gittikten sonra bir amacı olmadığını düşünecek ve o da mahalleden ayrılmaya karar verecek.

Zehra ve Ömer’den sonra Kerem ve Sabah’ın da arası yavaş yavaş düzelmeye başlayacak. Kerem mahalleden gitmeyecek; ama bu sefer de aşkını Sabah’a anlatamazsa Sabah mahalleden gidecek. Kerem’in verdiği kararın acele olduğunu düşünen Koray Kerem’e Sabah’a aşkını itiraf etmesi yönünde akıl verecek. Sabah ve Kerem sonunda konuşacak. Canan ise yeni bir yanlış anlaşılma olmadan Kerem’in Sabah’a olan aşkını itiraf etmesini bekleyecek.

Adını Sen Koy  272. Bölüm Özetini kısa zaman içinde sayfamıza ekleyeceğiz. Bu arada Adını Sen Koy’da 2 hata sonra izleyeceğimiz bölümlerde Ömer’in daveti üzerine Zehra özel bir gece için hazırlanacak. Bakalım bu özel gecede neler yaşanacak. Ömer Zehra’ya kendini affettirebilecek mi?

Ömer Zehra’ya kendini affetirecek mi derken Bahşende’nin hain planı devreye girecek. Bahşende Ömer için konağa bir kız getirecek ve Ömer ile o kızın yalnız kalmasını sağlayacak. Bu sırada Zehra için kıskançlık günleri başlayacak. Bu kıskançlık en çok da Ömer’in hoşuna gidecek.