Kördüğüm 188. Bölüm Özeti 10 Şubat Fragmanı Nani Her Şeyi Görür

Kördüğüm 188. Bölümü ile 10 şubat pazar günü 16:10 da Kanal 7 ekranlarında olacak. Kördüğüm 188. Bölüm özetinde İşça’nın bebeği emzirdği Nani tarafından görülür ve sıkıntılı günler yeniden başlar.

Kördüğüm 188. Bölüm Özeti

Jogi Damini’nin evsiz kaldığını öğrenir ve Damini’yi arar. Damini’ye ulaşamayan Jogi İşça’yı arar. İşça’da telaşlanır ve annesini aramaya gider. İşça ve Jogi Damini’yi sonunda tren istasyonunda bulur. Damini gidecek yeri olmadığı için Basti’ye gitme kararı almıştır.

Damini kızının evine gidemez; zira zaten kendinden olmayan iki çocuğa bakıyordur ve zaten aile o çocukları bile evde istemiyordur. Jogi ve Damini arasında bir yüzleşme yaşanır. Önce İşça annesini evine götürmek ister ama Damini gelmek istemez. Sıra Jogi’dedir. Damini Mai nedeniyle Damini’nin evine de gitmek istemez ama Jogi yalvarır ve Damini’yi bir kaç günlüğüne ev gelmeye ikna eder. Damini Jogi ile birlikte Mai’nin yanına gelir. Mai Daminiyi görünce şok olur.

İşça ise Muktha ile birlikte Jogi’nin evine annesini ziyarete gelir. Jogi, muktha’yı alır ve onunla oynar. İşça annesine Veer’in onun için bir ev bulduğunu o eve gelmesini söyler. Damini  yeni ev bulana kadar burada kalacağını söyler. Divya ise ikilinin konuşmasını dinler. Kördüğüm 10 Şubat Fotoğraflar 5

Radhod ve Tapasya’da çıkar Jogi’nin evine gelir. Radhod Muktha’yı görünce İşça’nın da burada olduğunu söyler.  Tapasya ise Radhod’un Muktha’yı hiç görmediği halde nasıl tanıdığını merak eder.  Yuvraj ağlayınca İşça onu alır ve sustutur. Tapasya İşça’dan bebeği almak ister ama RAdhod onu durdurur. Bu arada İşça Muktha ile oynarken Tapasya aynı oyuncağın kendi evinde olduğunu da görür ve şüphelenmeye başlar.

Radhod’un Muktha’yı kucağına alması Tapasya’yı şok eder. Radhod Muktha’ya karşı çok bağlı gibi görünmektedir.

Bir sonraki gün şüphelenen Tapasya evden giderken Nani’ye sen evde kal ben yokken Radhodu izle der. Nani gizlice eve girer ve Radhod’un İşça ile konuştuğunu duyar. Sonrasında ise İşça eve gelir. İşça bebeği alır emzirir. RAdhod ise Muktha ile oynamaya başlar. Nani gördükleri karşısında şok olur ve Radhod’un Tapasya’yı İşça ile eldattığını düşünür.

Kördüğüm 10 Şubat  Fotoğrafları

Kördüğüm 10 Şubat özetinin devamı aşağıda ki fotoğraf galerisinin altına eklenmiştir. Daha fazla detay isteyen ziyaretçilerimiz galeriyi gezip özete ulaşabilir. 

Kördüğüm 188. Bölüm Fragmanı