Kördüğüm 190. Bölüm Özeti 12 Şubat Fragmanı İşça Yakalanır

Kördüğüm 190. Bölümü ile 12 şubat pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında olacak. Kördüğüm dün yayınlanan 189. bölüm özetinde Tapasya İşça ve Rathod’un otelde buluşup İşça’nın Yuvraj’ı emzireceğini öğrenince hemen bir plan yapar ve polisi arayarak o otelde kumar oynandığını ihbarında bulunur.

Peki  Kördüğüm 190. Bölüm’de neler olacak; işte Kördüğüm 190. Bölüm özetiKördüğüm 190. Bölüm 1

Kördüğüm 190. Bölüm Özeti

Nani bu plan sonrasında İşça’nın Veer tarafından sokağa atılacağını söyşer. Tapasya İşça’nın otel odasında yakalanmasını ve aynı Veer’in evden kendini attığı gibi İşça’yı da atmasını istemektedir. Tapasya Budela evinden nasıl atıldıysa İşça’da öyle atılmalıdır.

Radhod dışarıda polislerin olduğunu ve dışarı çıkmaması gerektiğini İşça’ya söyler. İşça çok korkar. Bu sırada Veer İşça’yı telefonla aramaya devam eder. İşça korkar ve telefonu açar ve bulunduğu otelin adresini vererek oraya gelmesini söyler geldiğinde her şeyi anlatacaktır.

Radhod İşça’nın odasına gelir ve seni sıkıntısız evine göndereceğim korkma der. İşça ise kendisinin iki çocuğu olan evli bir kadın olduğunu otelde baş başa ne işler olduğunu sorar. Bu sırada kapı çalar ve Veer içeri girer. Veer oda da İşça ve Radhod’u görür ve şok olur. İşça her şeyi anlatmaya çalışır ama Veer dinlemez. İşça Yuvraj’ı kendi çocuğu gibi gördüğünü söyleyince Veer daha da kızar. Kördüğüm 190. Bölüm 2

Veer televizyonda bu durumun haber olduğunda ne olacağını sorar; zira yanlış anlaşılmaya müsait bir durumdadırlar. Radhod ise tüm suç benim onu ben çağırdım burada emzirmesi için der. Veer Tapasya’nın bunu bilip bilmediğini sorar. Radhod doğru zaman olmadığı için söylemediğini söyler.

İşça’ya ve Radhod’a fırça atan Veer karısını da alır ve eve gider. Evde İşça düşünmeden hareket ettiğini söyler ve özür diler. Bunu sadece o bebek için yaptığını söyler.

Nani ise durumu öğrenmek için İşça’yı telefonla arar; gizliden durumları sorar ama plan boşa çıkmıştır. Bekledikleri hiç bir şey olmamıştır. Kördüğüm 190. Bölüm 3

Radhod ise otele yapılan basını polise sorar ve polis şikayet olduğunu şikayetin isimsiz olduğunu ancak ses kaydı olduğunu söyler. RAdhod bu ses kaydını alır ve akşam yemeğinde gizliden Tapsya’ya dinletir. Tapsaya ses kaydını duyunca şok olur. RAdhod neden yaptın diye sorar sadece İşça var diye mi intikam amacı ile mi der.

Tapasya ise kendisine doğruyu söylemesi için fırsat verdiğini ancak İşça’yı evine getirerek bebeğime dokundurarak arkamdan iş çevirdin diye cevap verir. Nani her şey dinler ama müdahale etmez.

Tapasya bir hışım ile bavul toplar ve babasının evine gitmeyi düşünür; ancak içeri giren Nani Tapasya’yı sakinleştirir ve Rathod’un tepkisinde haklı olduğunu ona söyler; zira Radhod’un şöhretini düşünmemiştir zira o otel Radhod’un para kaynağıdır.

Bilindiği gibi Damini’nin evi yıkıldığı için evsiz kalmış ve Divya ve Jogi’nin evine gelmişti. Damini Jogi’ye müsait ev bulamadığını müsait ev bulduğunda hemen taşınacağını söyler; bunu dinleyen Divya asla Damini’ye inanmaz .

Kördüğüm 189. Bölüm Fragmanı