Kördüğüm 200. Bölüm Özeti 22 Şubat Fragmanı Tapasya Sid’in Gelmesinden Rahatsız

Kördüğüm 200. Bölüm ile 22 şubat perşembe günü Kanal 7 ekranlarında olacak. Kördüğüm 200. Bölümde Vanş’ın artık yavaş yavaş suyu ısınmaktadr.  Sid’in gelmesi ile Tapasya ve Radhod’un hayatı alt üst olacaktır.

Kördüğüm 200. Bölüm Özeti

İşça yatağında uyuyanın Veer olduğunu sanarken bir anda yatağında ki kişinin Vanş olduğunu görür. Vanş İşça’yı korkutmak için elinden geleni yapar. İşça’yı duvara yaslayan Vanş İşça’nın herkesi uyandırırım tehdidi üzerine İşça’yı bırakır ve odadan çıkar.

Nani ise Yuvraj’ı alır ve Jogi’nin evine gelir Yuvraj ağlar ama Damini Yuvraj’ı kucağına alınca bebek hemen susar. Nani içinden kan çektiğini düşünür. Radhod ise Divya’ya telefon açar ve Tapasya’nın orada olup olmadığını sorar. Divya nani ve Yuvraj’ın yanında olduğunu ancak Tapasya’nın yanında olmadığını söyler. Radhod Yuvraj’dan bir  dakika bile ayrı kalamadığını Tapasya’ya da telefon ile ulaşamadığını söyler.

Nani ve Sid sonunda karşı karşıyadır. Nani Tapasya’nın Sid’den rahatsız olduğunun farkındadır ve onu hemen bu evden göndermek ister ama Sid hastahanede ki İşça cinayeti teşebbüsünden bahseder. Sid şimdiye kadar Radhod’a hiç bir şeyden bahsetmediğini söyler ve Veer’e ne oldu da eski kız arkadaşım  Tapasya Veer’i bıraktı ve  abimle evlendi hatta çocuk yaptı diye sorar. Nani ve Sid’in konuştuğunu gören Radhod daha önce tanışıp tanışmadıklarını sorar. Sid daha önce eğlenceli bir telefon konuşmamız olmuştu diye espri yapar.Kördüğüm 200. Bölüm resimleri 1

İşça konağın bahçesinde bebekle oynarken Jogi gelir ve İşça’ya sahte Vanş ile ilgili bir sıkıntı olup olmadığını sorar. İşça şimdilik olamadığını söyler; bu sırada Vanş gelir ve o benim karım sen verdin onu bana der. Jogi İçşa asla senin karın olamaz der. Bu sırada Baba gelir ve Vanş’a basar fırçayı. Jogi Vanş’a senin yalanını çıkaracağım ama o zamana kadar kızımı veya damadını rahatsız edersen sana bunu bedelini ağır ödetirim der ve Vanş’ı tehdit eder. Baba hala Veer’in bu yalancı Vanş’a nasıl inandığını bir türlü anlamamıştır.

Veer Jogi ile konuşur ve Vanş meselesinin Tapasya’nın rehberliğinde Nani ve Puşkar tarafından yapıldığını düşündüğünü söyler. Jogi git Tapasya’ya açık açık sor der. Veer Radhod evine gider ve Tapsya’ya Vanş mesleesi ile alakan var mı der. Tapasya asla olmadığını söyler. Bu sırada işten RAdhod gelir ve ikisini yan yana görür. Veer geçmiş ile ilgili bir kaç soru sorduğunu söyler ve çıkar. RAadhod Veer gittikten sonra bana bir şey söyleyecek misin diye sorar. Tapasya geçmişim ile yargılama beni diye cevap verir. Sid ise bu konuşmaları gizli gizli camdan dinler. Kördüğüm 200. Bölüm resimleri 2

Veer Vanş’ın birileri ile buluşmaya gideceğini kendisinin de onu takip edeceğini söyler.  Bu sırada Vanş Veer’e gelir ve işe gelmeyeceğini dışarıda işi olduğunu söyler. Veer Vanş’ı takip eder. Vanş gizli gizli bir yerlere gider ama Veer’in takip ettiğini fark edince plan değiştirip şehir merkezine yönelir. Tam Veer kaybettiğini düşünürken Vanş arkasından beni mi arıyorsun diye seslenir yanında ise Mai vardır.

Kördüğüm 200. Bölüm Fragmanı