Kördüğüm 23 Mayıs 290. Bölüm Özeti-Meeti ve Visnu Yolda

Kanal 7’nin sevilen dizisi Kördüğüm’ün 2 Mayıs 2018 de ekranalara gelecek olan  290. Bölüm Özeti ile karşınızdayız.

Meeti konakladıkları yerdeki falcı kadına kendi falına bakmasını rica eder. Falcı, çok engellerle karşılaşacağını fakat aşkı ile onları birer birer geçeceğini söyler.Meeti bir de Visnnunun duyması için onu da falcının yanına getirir. Falcıya onunda falına bakmasını ister. Falcı Visnu (Akash) için oldukça iç karartıcı şeyler söyler. Visnunun morali bozulur.

kördüğüm 291.bölüm 1

Meetiyi tek başına otobüse bindirip ailesinin yanına Mumbaiye göndermeye niyetlenir. Meeti ilk başta Visnunun da dayanamayıp otobüse bineceğini düşünür fakat otobüse binmeyen Visnu Meetinin arkasından eski anılarını da düşünüp ağlamaktadır.kördüğüm 291.bölüm 3

Meeti otobüsü bir süre sonra durdurur Visnudan henüz uzaklaşmamıştır.Visnuya doğru yöneldiğinde bir yılan visnuyu ısırır. Meeti hemen yanına giderek zehri boşaltmaya çalışır…Visnu kendinden geçmiştir.

kördüğüm 291.bölüm 4

 

Tüm gücüyle zehir daha fazla etki etmeden vücudundan uzaklaştırmak isterken emdiği zehirin bir kısmı Meetiyi de etkilemiş ve kafası bir garip olmuştur. Anam bana noluyor demeden kendiside şuursuzlaşıp bayılan Meeti Visnuya yardım edeyim derken saf gibi kendini de zehirlemiştir. Belli bir süre sonra Visnu yani Akash kendine gelir ve tam Meetiyi otobüse bindirdiğinde bir yılanın kendini ıssırdığını hatırlar ama sanki Meetinin dönüp gelmesini hayal sanır. Koluna bağlanmış eşarbı gördüğünde Meetinin gerçekten dönmüş olduğunu anlar. Çılgınca etrafına bakıp onu arar.

kördüğüm 291.bölüm 5

Damini İşçanın ölümünden ve Meetinin yad ellerde yitmesinden sonra evde bir hayalet gibi dolaşmaya başlamıştır. Sürekli eski zamanları hatırlayıp ağlamaktadır. Tapasya evde İşça ve Meeti için dua etmekte ve Meetiye hiçbir şey olmayacağına dair Daminiyi teselli etmeye çalışmaktadır. Kanha da Damininin haline çok üzülmekte ama bir taraftan da İşça’nın Visnu ile ilgili illeki bir bildiği vardırda ona güvenmiştir diyerek saflık derecesini üst noktalara taşımaktadır. Surabhi ise Kanhanın ve diğerlerinin haline bakarak gizliden gizliye mutluluk duymaktadır.

Visnu sonunda Meetiye ulaşır ve bu sefer de aynı kaygı ile Meetiyi kendisi kurtarmaya çalışır. Kanına daha fazla zehir karışmadan onu hastaneye yetiştirmeye çalışır. Meetinin ağzından köpükler gelmektedir. Visnu bir ara yolda annesini gördüğünü hayal eder ve ona artık öc almak yerine Meetiye sahip çıkacağını izah eder. Maiyya ile restleşmek için hazırdır artık Visnu…

kördüğüm 291.bölüm 6

Visnu Meeti’yi tekrar ayrıldıkları orman köyüne getirir. Falcı kadını (Kiki) bulup ona durumu anlatır ve Meetiye acil müdahale edilmesi gerektiğini söyler.Falcı kadın da burada doktorumsu bir kişi var der. Bitkilerle ilaç yapıp Meetiyi kendine getirmeye çalışacaklardır. Fakat bunda başarılı olamazlar ve Meetinin kaybolan şuuru bir türlü geri gelmez ve baygın halde kalır.

kördüğüm 291.bölüm 7

Kajiri evde her fırsatta Meetiyi düşünmektedir. Onun için dua eder ve bir taraftan da aklında Meetinin verdiği telefon numarasından ona ulaşmaya çalışmak için plan yapar.Bir ara Gomti ile markete çıktığı bir vakit Thakurların evini arar fakat çok zor şartlar altındadır. Her an Gomti geri gelecek heyecanıyla telefona ilk çıkan Tapasya’ya Meeti’nin eve gelip gelmediğini sorar. Tapasya ise hemen onu soru yağmuruna tutar. Kajiri çok kısa vaktinin olduğunu söyler ve ekler Meeti tehlikededir, onu mutlaka birşeyler yapıp kurtarmalarını söyler…Tüm bu konuşmaları paralel hattan dinleyen bir kişi daha vardır…Surabhi..!

 

KÖRDÜĞÜM FRAGMAN