Kördüğüm 255 Bölüm Özeti 18 Nisan Nani’nin Geri Vitesi (Part 1)

Kördüğüm dizisi sevenlerinin karşısına 18 Nisan 2018 de 255. Bölümü ile çıkacak. Sevilen dizinin özetini siz takipçilerimize sunuyoruz.

Kördüğüm 255. Bölüm Özeti

Yuvi kendinden geçmiş bir vaziyette eve doğru yürürken Guwanti’nin kendisini kurtarma çabalarına şahit olmuştur. Guwanti artık elinden gelen herşeyi yaptığını söyler. Yuviyi kendine bağlarken bir taraftanda senin en büyük düşmanın anandır yavrucuğum diyerek ara gaz vermeyi ihmal etmez.

Kördüğüm 257. Bölüm 4

Thakur evinde Damini geçen günkü Divya atışmasını hatrına getirir. İşça ile konuşurlarken kapı çalar. Gelen valiziyle beraber Nani’dir. Nani yakıp gemileri gittiği evden sümsük gibi geri vitese takarak dönmüştür. Görenler şok olur. Divya ise hemen hürmet eder ve halini hatrını sorar. Nani duygusal konuşmalardan sonra ellerini birleştirerek önce Jogi’den sonra Damini’den en son da İşçadan özür diler. İşça özüre gerek yok Nani sen bu evin büyüğüsün diye hürmet eder. Nani ise senden özür dilemezsem cehennemdeki yerimi ayırtmış olurum diye nedamet getirir.Tüm bu özürlerden sonra Mukta, Nani’ye sana inanmıyorum, samimi değilsin der ve şamar yemiş gibi şok yaşatır oradakilere…

Tej’in evlendirme ofislerinde baktığı kızlara ilişkin dökümanları ve resimleri bulan Chanda malın batıya kaydığını yani Tej’in kendisini geçiştirerek aslında gözünün dışarda olduğunu anlar. Tej’e onlarca yıl hapishanede tek ziyaretçin bendim ve şimdi beni bu mirastan dışlıyorsun oysaki seninle evlenerek mala ortak olmaya layık tek kişi benim der…Tej ise yine onu aldatıcı ve geçiştirici yalanlar söyleyerek uyutur.

Kördüğüm 257. Bölüm 5

Nani evde Mukta’nın yaklaşımını görünce şaşırır ve odasına gittiğinde yine masum maskesini çıkarır ve kızı Tapasyanın resmi karşısında özür dileyerek gerçek niyetini ortaya çıkarır…Tapasya seni harcadım kusura bakma ama şimdi asıl Mukta’nın hayatını cehenneme çevireceğim şimdiden senden özür dilerim der.  Bu arada Meeti Naninin uzun süre nerede olduğunu sorar ve devamında konu Damini ve Knaha’nın katılımı ile çeşitlenir. Nani Meeti’ye benimle irtibat sağlama bir süre insanların güvenini kazanacağım ve sana yaklaşmayacağım der. Naninin evdeki yeni hedefi Muktadır. Kanhaya bunu yansıtır. Daha sonra Mukta ile konuşma fırsatı kollar. Mukta ile ilk konuştuğu konu İşça’nın eski haklarına kavuşmasını sağlarsa kendine güveninin artıp artmayacağını sorar. Mukta ise herşeyi denediğini ama İşça’yı eski hayatına kavuşturamadığını söyler. Nani ise o iş bende, benim söyleyeceğim yoldan ilerlersen İşça Bundela evine dönebilir der.

Kördüğüm 25^5. Bölüm özeti çok uzun olduğu için üç part olarak sizlere sunacağız. Kördüğüm 255. Bölüm özetinin ikinci kısmı birazdan sayfamızda olacak.

Kördüğüm 255 Bölüm fragmanı

Kördüğüm 255 Bölüm Özeti 18 Nisan Nani’nin Geri Vitesi (Part 1) (3 Yorum)

  1. ya ele su bolumleri bir part olaraq verirmisiniz.yarimciq saxlamisiz ikinci parti okuyanda 1 ci yaddan cikacak.
    cok gecikdirirsiz bolumleri.lutfen gune iki bolum verirmisiniz

  2. ya.nasıl.bir.şeytan.bu.şimdide.muktayı.harcıyor.peki.nezamana.kadar.ikinci.özet.ne.zaman.acaba.başka.ne.rezilik.olacak

  3. Teşekkurler. Şimdi anladim sizin niyyetinizi… Siz sadece 7 ci gün verirsiz!1 hefte gözlemeliyik ki siz 20 part 2 ni ve 21 ve 22 ve 23 veresiz? Tez 20 part 2 ni verin lütfennnnn