Kördüğüm 273. Bölüm Özeti Kördüğüm 6 Mayıs Fragmanı Mukta Zor Durumda

Kördüğüm dizisinin 273. bölümü 5 Mayıs günü Kanal 7 ekranlarında olacak.  Sevilen dizi Kördüğümün (Uttaran) 273. bölümünde İşçanın Bundela evine geri dönmesinin ardından Tapasyayı topun ağzına koymaya hazırlanan Tej-Guwanti ikilisinin ayak oyunları ve Muktanın kısa sürede Akashın getirdiği sahte belgelerin doğru olmadığını kanıtlamaya çalışması gündem olacak. Kördüğüm dizisinin 273. bölüm özetini sizlere sunuyoruz.

Evli evine gitmiş bu kapsamda İşça da Bundela evinde karşılama töreni ile karşılanmıştır. Bu tören esnasında Tapasya Guwantinin kışkırtmalarına karşı iyi kafa tutmuş ve amacına ulaşmanın huzurunu yaşamıştır. Bu başarıyı çekemeyen Tej ve Guwanti amacına ulaşan Tapasyayı evden göndermenin yollarını aramaktadır. Tej amacına ulaşan Tapasyadan gitmemesi için neden olmadığını söylediğinde aldığı cevap onu çok germişti. Tapasya amacına ulaştığını fakat ufak bir işin kaldığını söyler. Tej’i hapse attırmak…!kördüğüm 4 mayıs 1

Mukta,Visnunun son hamlesinden sonra sakin kafayla eldeki tüm kanıtları tekrar gözden geçirir. İşçanın söyledikleri, rahmetli Sadhranın söyledikler, düşen çekin üzerinde yazan isim ve en son Visnu nun itirafı…Her ne kadar Mukta açısından durum net olsa da Visnu son anda sahte kimlik belgesini Thakur evinde Jogiye sunması Muktanın iddiasına olan güveni azaltmıştı. Muktanın yeni hedefi Meetinin nikahından önce Visnunun ve İşçanın bir dönem beraber bulunduğu Satara hapishanesi olacaktır. Mukta Visnunun sunduğu belgelerin sahte olduğuna dair kanıt elde ederek Visnunun gerçekte Akash olduğunu ispat etmeye çalışacaktır.kördüğüm 4 mayıs 2

Mukta Satara hapishanesine gitme fikrini sadece Kanhanın eşi Surabhiye söyler. Zira Jogiye Visnunun pasaport için verdiği kimlik belgesi ve diğer yasal evraklar sonrası Kanhanın Muktanın iddiasına olan güveni azalmış ve bunu kendisine net olarak söylemiştir. Mukta, Kanhadan Visnunun gerçekte farklı kişi olduğu iddiasını kanıtlamak için göreceği desteğin artık mümkün olamayacağını anlamıştır. Bundan dolayı da evde kendisine yakın gördüğü Surabhiye yapacağı girişimleri haber verme kararı almıştır.kördüğüm 4 mayıs 3

Meetinin düğün seremonisi başlayacağı gün Muktanın ortalıkta görünmemesi Thakur ailesinin kadınlarını telaşa sürükler. Tappu hemen Muktaya ulaşır. Mukta okuldaki bir projeyle ilgilenmesi gerektiğini söyler. Tappu ise günün çok önemli bir olduğunu Meetinin düğün seremonisini kaçırmasının hiç hoş olmayacağını söyler.Ayrıca Meetinin giyeceği giysisini de nikahtan önce yetiştirmesi gerektiğini söyler. Mukta her ne kadar gecikebileceğini ön görse de nikahtan önce gerçekleri ortaya çıkarmak üzere Satara hapishanesine gitmeye ve araştırmalarını sonuca bağlamaya kararlıdır.kördüğüm 4 mayıs 4

Mukta Satara’ya ulaştığında direk olarak arşiv bölümündeki yetkilinin yanına gitmiştir. Hemen orada Visnu ve İşça hakkında detaylı sorular sormaya başlamış fakat yetkili ilgili kayıtlarına ulaşılabilmesinin bile bir kaç gün sürebileceğini söylemiştir. Mukta farklı bir şeyler sorar. Bu sefer de farklı nedenlerle yokuş yapmaya başlar yetkili. Sonunda sinirlenmeye başlayan yetkili Muktayı zorla dışarı çıkarttırmak zorunda kalabileceğini söyler. Mukta yetkilinin yanından ayrıldığında yetkili hemen cep telefonuna sarılır ve birilerine kendine düşen görevi yaptığını aktarır. Karşısındaki kişi elbette VİSHNU’dur diğer bir ifadeyle AKASH…!

kördüğüm 4 mayıs 6Visnu Muktanın bu girişimine de taş koymanın verdiğini sevinçle bir bayana telefon açar ve teşekkür eder zamanında verdiği bilgiden dolayı. Dananın kuyruğu bu telefonun diğer ucundaki kadının kim olduğunun ekrana gelmesiyle kopar. Akashın teşekkür ederek kardeşim diye seslendiği isim SURABHİ’dir.

Surabhi ve Visnu iki taraftan Muktanın yok olmasını fırsat bilerek iki taraftan kara propagandaya başlarlar. Meetinin aklına girerek onu kışkırtan Visnu’nun yanı sıra Divyanın aklına Muktanın yetişemeyeceği fikrini sokan Surahbhi görevlerini çok iyi oynamaktadırlar.

kördüğüm 4 mayıs 5Mukta hapishanede farklı bir yetkili ile görüşürken ilginç bir ipucu yakalar fakat eğer biraz daha zaman harcarsa Meetinin nikahına yetişemeyecektir ve onun elbisesini de veremeyecektir. Tüm herşey üst üste gelir. Muktanın yakaladığı ipucu da çok önemlidir. Zira gerçek Visnu belli aralıklarla çocukları görmek için her ayın aynı gününde ziyarete gelmektedir. Visnunun ziyaret günü de o gündür…!

Mukta apar topar yola çıkar fakat aksilikler peşini bırakmaz. İlk önce telefonunun şarjı biter sonra ise bindiği otobüsün tekeri patlar. Evdekiler ve Meeti Muktaya karşı gardlarını almışlardır. Mukta çok zor durumdadır…!

Kördüğüm 6 Mayıs Fragmanı

Kördüğüm 273. Bölüm Özeti Kördüğüm 6 Mayıs Fragmanı Mukta Zor Durumda (3 Yorum)

 1. Yani verem,kanser,tansiyon hastası olmak için birebir ilâç gibi ???
  Aptal Mukta birak Meethi ne hâli varsa görsün evlensin de dünya kaç bucak görsün..

 2. surabhi.tam.sinsiymiş.
  ama.bu.ıki.aptal.kardeş
  ışin.icyüzünü.anlayıp.
  bilmeden.hemen.intikam.almaya.ne.meraklıymış
  işcanın.başına.ne.geldiyse
  avinaş.pisligi.yüzünden
  geldi.ya.veer.ölseydi.methi.yuvi.intikam.alaçktı.yani.
  durum.aynı.

 3. Surabhinin asil yuzu ortaya cikarken Takur ailesi cok sasiracaq.
  Eyniyle icca ve veerin basina oyun acan abi kardes vardiyaa zamaninda.Bunlar oyle bir rol aparirlar ortak olaraq