Kördüğüm 3. Sezon Değişen Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Kördüğüm dizisinde bir sezonu daha geri de bıraktık. Mehmed Dizisinde her sezon yeni oyuncular yeni karakterler dizimize dahil oluyor. Kördüğümün 3. sezonunda artık İşça yaşlanıyor onun yerine başrole İşça’nın kızı Meeti ve oğlu Yuvraj ile birlikte Tapasya’nın Kızı Muktha dahil oluyor. Ayrıca İşça ve Veer’in evlatlık oğu Muktha ve onun eşi Surabhi de artık Kördüğüm başrol oyuncularından olacak. 

Kördüğümün 3. sezonunda 18 yıl birden atlanacak ve bu 18 yılı İşça Avinash’ı öldürdüğü için hapishaneden yatarak geçirecek. İşça Meeti 18 yaşına basınca hapishaneden çıkacak. İşça annesini katil olarak bilmesin diye Meeti’ye annesinin öldüğünü söyletmişti ancak gerçekler yeni sezonda ortaya çıkacak.

Tina Dutta(Meeti)

İşça ve Veer’in kızıdır. İşça hapisteyken doğurmuş ve annesi Damini’ye teslim etmiştir. İşça’nın öldüğünü bilmektedir. 18 yaşında güzeller güzeli bir kzıdır. Huyu suyu şekli annesi İşça’ya çok benzemektedir

Sreejita De(muktha)

Muktha Tapasya ve Radhod’un güzeller güzeli kızıdır. 

Saurabh Raj Jain(Yuvraj)

Yuvraj İşça ve Veer’in Tapasya tarafından 1 yaşına kadar büyütülen sonra Bundela ailesi yani Mai tarafından büyütülen oğludur.

Chaitanya Choudhury( Kanha)

Kanha İşça ve Veer’in evlatlık oğullarıdır. İşça’nın  öldürdüğü Avinash’ın yeğenidir. Kanha’ya öz dedesinden çok büyük miras kalmıştır. Kanha evlenmiş ve mutlu bir yuva kurmuştur.

Praneeta Sahu(Surabhi)

Kanha’nın eşidir. Kanha’ya deliler gibi aşıktır.

Vikas Bhalla (Yeni Veer)

Cotima – Amla

Veer’in yeni eşi Gunwanti’nin akrabası

Gunwanti

Veer’in evinin Hizmetlisi

Gaurav Bajaj(Aman)

Muktha’ya aşık bir genç. Meeti’de Aman’a aşık olacak.

Vaishali Thakkar(Damini) – Ammo

İşça’nın annesidir.  

 

 

Veer’in annesi(Gumanti) Mai

Veer’in babası(Ummed)

Jogi

Tapasya’nın babası Mukta’nın dedesi

Divya

Tapasya’nın annesi; Mukta’nın anneannesi

Nani

Puşkar

Nani’nin oğlu

Payel

Choti ve Badi

Kördüğüm 3. Sezon Değişen Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri (15 Yorum)

  1. insalah visnu ôlecek mukunun çocugu nashîl olucak acaba miti ve akasta kavusuyor zavalî miti çocugu olmuyor

  2. mitinin kocası kim dizide admin kim amanmı yoksa başkası mı

  3. Veer değiştirildimi???Ya babası falan veerin evlenmesine nasıl izin verir ya??dizi çok sinirlendirici olmaya başladııı….

  4. Admin lutfen veerin iccayi nasil hatirlayacaginin ney ozetini paylasin meethinin nasil annesinin olmedigini anliyqcagini tapunun nasil eve donuceginin ve mukhtaya nasil kavusacagini ney yazin ozetlerde

    • Kafasına darbe aldığı için hafızasını kaybetti iççayı hatırlamıyor maalesef ve bu nedenle 18 yıl hapis yatyo ne üzücü.