Kördüğüm 328. Bölüm Özeti 30 Haziran Fragmanı Aynı Evde Çifte Evlilik

Kördüğüm dizisinde Akash Methi yi son anda uçurumdan düşmek üzereyken kurtarmıştı. Hem Methi, hem de Damini mutludurlar. Maiyya Sankran’ı Ambika konusunda ikna etmiş ve onu istemeye gitmişlerdi. Ambika sevmediği birisiyle evlenmek zorunda olmadığın söyleyerek Sankrant ile evlenmeyi kabul etmişti. Kördüğüm 328. Bölüm 30 Haziran Özeti başlıyor.

Kördüğüm 328. Bölüm 30 Haziran Özetinde Akash Methi yi mutlu etme sözü verdikten sonra onu Maiyya ya götüreceğini ve ardından da başka bir eve taşınacaklarını söylüyor. Maiyya nın bu sefer Methi yi kabul edeceğini söylüyor. Visnu ve Mukta romantik bir gece yaşamak istiyorlar. Önce çocuklar kapıyı çalıyor, ardından komşular hediyelerle hoş geldine geliyorlar. Terzi düğün için Sankrant’ın ölçülerini alırken Akash geliyor. Akash Meethi ile birlikte olduğunu ve Meethi ile bir kez daha evleneceğini söylüyor. 22 7

Maiyya nedenini soruyor. Akash bunu sorgulayacak son kişi sensin diyor. Beni defalarca kandırdın bu yüzden onu kabul etmek zorundasın diyor. Ayrıca evlendikten sonra ayrı bir evde yaşayacağını söylüyor. Damini ve Methi yeniden Jogi Takur’un evindeler. Herkes çok mutlu oluyor. Mukta Methi yi arıyor ve onun Akash ile yeniden birlikte olacaklarını öğreniyor. Mukta Methi nin sesinden mutlu olmadığın anlıyor ve sebebini soruyor. Methi Maiyya nın kendisini kabul etmemesinden korktuğunu söylüyor. Karizma Rathor ise insanları tanımadığı tezinin yanlış çıkmasından dolayı mutlu görünüyor.

33 7

Ambika babasına ilaç verirken  yarın evlendikten sonra sana kim ilaç verecek diye üzülüyor. Babası bu evliliği iyice düşündün mü diye tekrar soruyor. Ambika düşündüğünü söyleyerek odadan çıkıyor. Çıkınca gerçek niyetini belli ediyor. Akash ‘ın reddetmesinin hesabını sormak için Sankrant  ile evleneceğini söylüyor. Akash eşyalarını hazırlarken Maiyya yanına geliyor. Ona Methi yi kabul edeceğini söylüyor. Maiyya daha sonra Jogi Takur’un evine gidiyor. Kördüğüm 328. Bölüm 30 Haziran Özeti devam ediyor.

44 7

Damini nin ayaklarına kapanıyor ve affedilene kadar kalkmayacağını söylüyor. Damini affettiğini söylüyor. Maiyya onun Akash ile konuşmasını sağlıyor. Damini Maiyya yı affettiğini ve annesi ile yaşayabileceğini söylüyor. Maiyya mutlu oluyor. Ambika&Sankrant ve Akash&Methi nin düğünleri aynı evde ve aynı anda gerçekleşiyor. Ambika ritüeller boyunca gözünü Akash dan ayırmıyor. Akash ve Sankrant mangalsutraları takıp ve sindorları sürünce ritüeller sona eriyor ve pandit onların karı koca olduklarını söylüyor.

55 5

Ambika içinde o mangalsutrada benim hakkım var ve onu alacağım diyor. Jogi Takur ailesi Akash ve Methi yi kutlarken Ambika kıskanır. Mukta babasının her zaman geç kaldığını söylüyor ve o sırada RAthor giriyor. Evli çiftlere mutluluklar diliyor. Kendisi yüzünden bu gün kötü olmasın diye çıkarken Maiyya onu durduruyor. Maiyya Sankrant ve ailesi ile neden tanışmıyorsun diye tahrik etmeye çalışıyor. Ona korktun mu yoksa diyor. Rathor önemli bir işi olduğunu ve daha sonra gelinin ailesi ile tanışacağını söylüyor.

Kördüğüm 328. Bölüm Fragmanı