Kraliçe Ne Zaman Final Yapacak? Kraliçe Neden Final Yapıyor?

Kanal D ekranlarının sevilen yapımlarından Kraliçe dizisi final yapma kararı aldı. Takipçilerini üzen Kraliçe Ne Zaman Final Yapacak? bu haberimizde sizlere bu sorunun cevabını paylaşacağız.

Oyuncu kadrosunda Burcu Özberk, Gökhan Alkan, Selin Şekerci, Selin Işık, Ecenaz Üçer, Merve Honca, Özgün Karaman, Caner Nalbantoğlu, Mert Tezişçi, Sümeyra Koç gibi isimlerin yer aldığı Kraliçe dizisi Ödüllü Amerikan Filmi Quenn Sugar’dan uyarlanıyordu. Ayrı yaşam tarzlarına sahip 3 kardeşin yıllar sonra tekrar bir araya gelmesini konu alan dizinin yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan oturuyor.

Kraliçe Ne Zaman Final Yapacak?

Kanal D ekranlarında her çarşamba 20.00’da izleyicisi ile buluşan Kraliçe dizisi final yapma kararı aldı. İlk bölümlerinde istenilen ilgiyi yakalayan dizi Ateş ve Deniz’in ilginç evlilik hikayesi ve kardeşlerin yıllar sonra bir araya gelmesini konu alıyordu. İpek’in ortaya çıkması ile daha karışık hale gelen dizi sonraki haftalarda popülerliğini kaybetti. Çarşamba günü yayımlanan Kuruluş Osman, Adım Farah, Çöp Adam gibi dizilerin gerisinde kalan Kraliçe dizisi 11.bölümüyle beraber 31 Mayıs 2023 Çarşamba akşamı son bölümü ile final yapacak.

Kraliçe Neden Final Yapıyor?

Başrollerinde Burcu Özberk, Gökhan Alkan, Selin Şekerci gibi popüler isimlerin yer aldığı Kraliçe dizisi 31 Mayıs 2023 Çarşamba 11. Bölümüyle beraber ekranlara veda edecek. Reyting sıralamasında ilk 10 içinde bile yer alamayan dizi izlenme ve senaryosunun beğenilmemesinden dolayı final yapıyor. Kanal D yönetimi gelecek sezon da Kraliçe dizisinin başka bir günde devam etmesi kararını almıştı ancak dizinin son bölümlerinde aldığı reyting değerleri Kanal D yönetiminin kararını tersine çevirdi ve final kararı aldırdı.blank

Oyuncu kadrosunda Burcu Özberk, Gökhan Alkan, Selin Şekerci, Selin Işık, Ecenaz Üçer, Merve Honca, Özgün Karaman, Caner Nalbantoğlu, Mert Tezişçi, Sümeyra Koç gibi isimlerin yer aldığı Kraliçe Oyuncuları İçin Tıklayınız