Kralın Kızı Kuçon Kimdir (Yoon Tae-Young) Kaç Yaşında Sevgilisi Var MI

Kralın Kızı dizisinde en etkileyici karakterleri sayın desem ilk beşin içinde yer alır Kuçon… En çok da gülüşü ile dikkatleri çekmiştir. Değer verdiği kişilere ölümüne sahip çıkan Kuçon güçlü fiziği ile de dikkat çekiyordur. Kuçon aslında kraliyet muhafızıdır. Onu en ölümcül operasyonlarda kullanıyorlardır. Ancak daha sonra yaptığı bir hatadan dolayı cezalandırılır. Dilsiz ve sağır olan Kuçon’un hisleri çok kuvvetlidir.

Kuçon çok uzaklardaki kokuları alan, tehditleri herkesten önce farkedebilen bir donanıma sahiptir. Askerlikten uzaklaştırıldıktan sonra yine krala hizmet için görevlendirilmiştir. Leydi Chae Hwa’nın hizmetinde bulunuyordur. Onu şlk gördüğünde aşık olmuştur. Ancak o da iyi biliyordur ki bu aşk imkansızdır. Leydi Chae’nin babası ihanet edince Pekçi Kralı onu ve sarayını yerle bir etmişti. Baek Ga’nın sarayı yakılırken Leydi Chae’e babasıyla birlikte yanmayı ölmeyi tercih etmiştir. Leydi Chae dumanın etkisiyle bayılırken onu Kuçon kurtarmıştır.

Leydi Chae Pekçi Kralından bir çocuk dünyaya getirir. Bu çocuğun ismi Solnan’dır. Chae’nin bir de Kuçon dan Solhi adında bir çocuğu olur. Onlar birlikte mutlu bir hayat sürerlerken Jinmu’nun emriyle Leydi Chae ve ailesi toplu kıyıma uğrarlar. Chae’nin köyünde yaşayan arkadaşları vahşi bir şekilde öldürülürken Kuçon ailesini koruyabilmek için onlarca kılıç darbesine maruz kalmıştır. Bu olayda Solnan, Solhi ve Chae kaçmayı başarmışlar ancak Chae çok fazla kan kaybına maruz kaldığı için ölmüştür. Gözlerini de kaybeden Chae ölmeden Solnan zannettiği Solhi ye verdiği sır ile Solhi Pekçi Krallığının yeni prensi olmuştur.k1 1

Öldü sanılan yeniden ortaya çıkmış, Solhi nin prenses olduğunu öğrenmiştir. Ancak Solhi nin yalan söylediğini düşünen Kuçok Solnan’ı da bulmuştu. Kuçon yeniden dünyaya gelmiş gibidir. Krala suikast düzenleyen Kuçon onu öldürmek yerine Solhi nin gerçek prenses olmadığını yazan bir mektubu ona vermiştir. Solhi nin işbirliği yaptığı Koguryo generali Pekçi sarayına bir suikastçi gönderdiğini yazan bir mektubu Solhi ye gizlice göndermiştir. General aynı zamanda Kuçon’a bir görev vermiş ve onu ormanlık alanda beklediğini bildirmiştir. Solhi Jinmu ya krala suikast düzenleyen kişinin ormanlık alanda bulunacağını bildirmiştir. Jinmu da Kuçon için askerlerini göndermiş ve onun ağır yaralanmasına sebeb olmuştur. Aslında ne Jinmu ne de Solhi Kuçon’un öldürülmek istendiğinden habersizdir. k

Ağır yaralanan Kuçok askerlerden birini takip etmiş ve Jinmu nun daha önce de ailesini öldürmeye kastettiğini anlamıştır. Solnan ise babasını bulduğunda çok geçtir. Kuçon ölürken Jinmu nun ona verdiği bilekliği Solnan’a vermiştir. Ayrıca eşini öldüren,ailesini yok etmeye kasteden kişinin ismini yarım olarak Jin… diye yazmıştır. Çünkü vadesi ismi tam olarak yazmaya yetmemiştir. Kuçon ölmüştür. O herkese güven veren, güldüğünde karşısındaki insanın bütün sıkıntılarını gideren Kuçon ölmüştür….

Kralın Kızı Yoon Tae-Young Kimdir?kuçon

Kralın Kızı dizisinde Kuçok karakterini oynayan Yoon Tae-Young 9 Ekim 1974 yılında Güney Kore de dünyaya gelmiştir.  Yoon Tae-Young 45 yaşındadır. 79 kg ağırlığındaki oyuncu 1,85 boyuyla Güney Koreli oyuncular arasındaki farklılığıyla dikkat çekmiştir. Çok sayıda dizi ve filmde rol almıştır. Kendisi gibi oyuncu olan eşi Yoo-Jin Im ile 2007 yılında evlenmiştir. Yoon Tae-Young’ın bir çocuğu bulunmaktadır. Çok sayıda ödüle sahip olan yakışıklı aktör Illinois Wesleyan Üniversitesi’nden mezun olmuştur.