Kuruluş Osman Böke Kimdir? Uğur Biçer Hayatı Oynadığı Diziler

ATV’nin reyting rekortmeni dizisi Kuruluş Osman dizisine yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Kadrosunda Burak Özçivit, Nurettin Sönmez, Yıldız Çağrı Atiksoy, Erkan Avcı, Ragıp Savaş, Seçkin Özdemir, Kanbolat Görkem Aslan, Yeşim Ceren Bozoğlu ve Cüneyt Arkın gibi ünlü oyuncuların yer aldığı diziye Uğur Biçer dahil oldu.

ATV ekranlarının vazgeçilmez dizilerinden Kuruluş Osman dizisine yetenekli oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Son olarak Savaşçı dizisinde rol olan Uğur Biçer ünlü Moğol savaşçısı Böke karakteri ile ekranlarda olacak. Dizinin merakla beklenen yeni bölümü her çarşamba ATV’de olacak.

Kuruluş Osman Böke Kimdir?

Kuruluş Osman dizisinde Böke Moğol komutanın en önemli adamıdır. Böke Osman Bey’in amansız düşmanlarından olacak. Moğol komutan Kara Şaman Togay’ın emri altındaki Böke çok iyi yetişmiş ve askeri özellikleri üstün bir kişidir. Gerçek tarihte ise Böke karakteri yer almıyor.

boke

Uğur Biçer Kimdir?

Son olarak Savaşçı dizisinde boy dösteren Uğur Biçer 26 Haziran 1988 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Sosyoloji Bölümünden mezundur. Oyunculuk eğitimi de alan yakışıklı oyuncu ilk olarak Osmanlı Tokadı dizisinde boy göstermiştir.Kiralık Aşk, Düşman Kardeşler, Güzel Köylü ve Hanım Köylü gibi dizilerde serüvenin devam ettiren oyuncu son olarak Savaşçı dizisinde Üst Çavuş Emre karakterini oynadı.ugur

Uğur Biçer Fiziki Özellikleri

Kuruluş Osman dizisinde Böke karakterini oynayacak olan Uğur Biçer 1,80 boyunda 80 kg ağırlığındadır.

Uğur Biçer Hangi Dizilerde Rol Aldı?

2017 – Savaşçı (Astsubay Üstçavuş Emre Durmuş) (TV Dizisi)
2016 – Hanım Köylü (Muhacir İsmail) (TV Dizisi)
2026 – 2017 – Kiralık Aşk (Cevdet) (Sinema Filmi)
2014 – Güzel Köylü (Sıddık Karabacak) (TV Dizisi)
2014 – Eyyvah Eyvah 3 (Hanımköylü) (Sinema Filmi)
2013 – İnanç Odası (Sinema Filmi)
2013 – Osmanlı Tokadı (Doğu-Bekir Ağa) (TV Dizisi)
2012 – Düşman Kardeşler (TV Dizisi

Yorum yaz