Yasak Elma Öner Kimdir? Emre Dinler Kaç Yaşında Nereli Hangi Dizilerde Oynadı

Yapımcılığını Med Yapımın üstlendiği Murat Öztürk’ün yönetmen koltuğunda oturduğu Şevval Sam, Eda Ece, Erdal Özyağcılar, Berk Oktay, Nesrin Cavadzade, Şafak Pekdemir, ve Gülenay Kalkan Ünlüoğlu gibi oyuncuların yer aldığı diziye Emre Dinler dahil oldu. Yasak Elma Öner Kimdir? sorusunun da cevabı belli oldu. Yasak Elma dizisine 102. bölümde dahil olması beklenen Emre Dinler Hasan Ali’nin yeğeni Öner Kurtoğlu karakterini oynayacak.

Pazartesi akşamları Fox TV ekranlarında yayınlanan diziye dahil olan Emre Dinler ve oynayacağı karakter Yasak Elma Öner Kurtoğlu hakkında bilinmeyenler yazımızda. Öner Kurtoğlu karakteri ile Emre Dinler Yasak Elma dizisine 102. bölümde dahil olacak

Yasak Elma Öner Kurtoğlu Kimdir?

Yasak Elma dizisinde Emre Dinler’in oynayacağı Öner Kurtoğlu Hasan Ali beyin yeğeni olarak diziye dahil olacak. Yasak Elma dizisinde Öner karakteri ile başta Şahika arasında bir yakınlaşma olacak olsa da benim tahminime göre Öner karakteri Zehra için Yasak Elma dizisine dahil olacak. Zehra karakterinin partneri olan Mert karakteri diziden ayrılmıştı. Böylece Zehra karakteri partnersiz kaldı. Her sezon bir evlilik ve iki ilişki yaşayan Zehra bu sezon partnersiz kalamaz.

Yasak Elma dizisinde Emre Dinler ve Şafak Pekdemir partner olacak.

Yasak Elma Emre Dinler Kimdir?

Star TV’de yayınlanan Sol Yanım dizisinde Barbar karakteri ile büyük bir çıkış yakalayan Emre Dinler’in 25 yaşında olduğu sanılmaktadır. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezundur. Emre Dinler aslen Hataylı. 2013 yılında katıldığı Miss & Mr Model of Turkey yarışmasında . olmuştur. Model olarak çalışan Emre Dinler ilk olarak Gülperi dizisi ile ekranlarda boy göstermeye başlamıştır. Sol Yanım dizisinde oynadığı Barbar karakteri ile büyük bir sükse yapan oyuncu ardından Söz dizisinde Tahir Gümüş karakterini oynamıştır.emre 1 1

Emre Dinler Fiziki Özellikleri

Oyunculuğunun yanı sıra mankenlikte yapan Emre Dinler 1,90 boyunda 78 kg ağırlığındadır.

emre 1

Yasak Elma 100. Bölümde Neler Olacak?

Dizinin 100. bölümünde Şahika Hasan Ali ile evli olmasının tüm avantajlarını kullanacak. Bu durum Ender’i rahatsız edecek. Şahika patron havasıyla iş yerine gelecek. Çağatay Cansu yüzünden onu kim,n tehdit ettiğini öğrenmek için uzun zamandır sakladığı sırrını ortaya çıkarmak zorunda kalacak.