Kuruluş Osman Boran Kimdir? Yiğit Uçan

Kuruluş Osman dizisi harika bir başlangıç ile 20 kasım akşamı izleyicisi karşısına  çıktı. Turkuaz Medya ve Atv yönetiminin de desteğini arkasına alarak Türkiye’nin gelmiş geçmiş en pahalı prodüksiyonuna imza atan Bozdağ Yapım verdiği mücadelenin de karşılığını aldı.

Kuruluş Osman dizisinde zor geçen süreçlerden biri de oyuncu seçimlerinin gerçekleştiği dönemler oldu. Her karakteri en ince ayrıntısına kadar inceleyen yapım ekibi her karakter için uygun oyuncuyu bulmak için defalarca seçme yapıldı ve deneme çekimleri gerçekleştirildi.

Kuruluş Osman dizisinde kritik rollerden biri de Boran rolüydü. Osman beyin yakınında yer alacak karakterler için zaten ayrıca bir masai harcanmıştı ama Boran karakteri Osman beye en yakın alp olacaktı. Bu nedenle savaş becerileri ve oyunculuğu hem yetenekli hemde deneyimli bir isim olmalıydı. Kuruluş Osman dizisinde Boran karakteri için yapım ekibi sonunda daha önce Filinta ve Muhteşem Yüzyıl Kösem gibi tarihi dizilerde başarı ile rol almış Yiğit Uçan’da karar kıldı.

Kuruluş Osman Boran Kimdir?

Kuruluş Osman dizisinde Boran Osman beyin yakın arkadaşı ve sevdiği bir alpidir. Osman beyin emri ile canını verebilecek sadık bir asker ve sırtını Osman beye dayadığı zaman ölümden korkmayan bir yiğittir Boran. Kayı obasının sevilen alplerinden biri olan Boran oldukça zeki ve çevikde bir alptir. Boran güçlü kuvvetli korkusuz bir askerdir. Osman beyim emrindedir. Osman beyin alpidir. 

kuruluş osman boran

İlerleyen haftalarda kendi alpleri ile sefere çıkacak Osman beyin en yakınında ki isim olacak Osman beyin gözü kulağı olacaktır.

Kuruluş Osman Boran resimleri

Yiğit Uçan Kimdir?

Yiğit Uçan’ı Kuruluş Osman izleyicisi efsane Söz dizisinde hayat verdiği Seba karakterinden hatırlayacaktır. Söz dizisinde kötü bir karaktere hayat veren Yiğit Uçan 1.72 metre boyunda ve 70 kg ağırlığında. Oldukça kısa ve zayıf bir isim ama Kuruluş Osman dizisinde aldığı kılıç, ok ve at binme eğitimlerinde sadece oyunculukta değil genel olarak da çok becerikli olduğunu ispat etti.

Yiğit Uçan 1976 İstanbul doğumludur ve 43 yaşındadır. Filinta ve Muhteşem Yüzyıl Kösem gibi dizilerde de yer alan Yiğit Uçan son dönemlerde Mehmetçik Kut-ul Amare ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde oyuncu kadrolarında da yer almıştır. 2012 yılında dünya evine giren Yiğit Uçan bir oğlan bir kız babasıdır.yiğit uçan resimleri 2020

Yiğit Uçan Eşi Sevgilisi

Yiğit Uçan Betül Uçan ile 7 senelik bir evliliğe sahiptir.yiğit uçanın eşi sevgilsi betül

Yiğit Uçan Kaç Yaşında?

Yiğit Uçan 1976 doğumludur ve artık 43 yaşına gelmiştir.

Kuruluş Osman Boran Kimdir? Yiğit Uçan (1 Yorum)