Kuruluş Osman Prenses Adelfa Kimdir? Osman Beye Aşık mı Olacak? Evlenecek mi?

Kuruluş Osman dizisine yeni bir konuk oyuncu dahil olacak. Bilindiği üzere Osman beyin yeni görevi Moğol’lar ile Bizans’lıların bir olmasına engel olmaktır. Moğol ve Prens hükümdarları ise Türklere karşı bir birliktelik kurmak için harekete geçmiş ve bu birlikteliğin daim olması için kız alıp vermeyi gerekli görmüşlerdir. Aksakallılar ise Moğollar ile Bizanslıların birlikte hareket etmesinin Türklerin iki güç arasında sıkışması anlamına geleceğinden bu evliliğe engel olunmasını istemektedir.

Bizans Prensesi Adelfa Kimdir?

Kuruluş Osman dizisinde Bizans Prensesi Adelfa ile Moğol valisi Geyhatu’nun evlenmesine mani olacak kişi ise tabi ki Osman beydir. İçeride bir yandan Dündar bey ile savaş vere Osman bey bir yandan da Alişar bey ile mücadele etmektedir. Aksakallıların kritik görevini alan Osman bey vakit kaybetmeden Aksakallıların verdiği güzergaha gider. Gerçekten de Prenses Moğol valisi Geyhatu ile zorla evlenmektedir. Peki Osman bey bu izdivaca nasıl engel olacaktır. Osman bey bu sefer kendini feda ederek Bizans Prensesi Adelfa’nın bu izdivaçtan kurtulmasını sağlayacaktır. Peki kimdir Bizans Prensesi Adelfa?

Osman bey Moğoll komutanı Balgay’ın eline düşecektir; ancak Balgay’ın bu sefer Osman bey ile ortak bir çıkarı olacaktır. Zira Balgay Moğol valisi Geyhatu’dan nefret etmektedir ve Osman beyin prensesi kaçırmasını istemektedir.

Kuruluş Osman dizisinde Prenses Adelfa karakterine güzel oyuncu Hazal Adıyaman hayat verecektir. Hazal Adıyaman Prenses Adelfa karakteri için Korona Virüs’ün tehlikesi alında Kuruluş Osman setine çıkmıştır. Zaten Kuruluş Osman dizisinin 17. bölüm çekimleri tamamlandıktan sonra da Kuruluş Osman dizisi de çekimlere 3 hafta ara vermiştir. Daha önce de çekimlere 2 hafta ara veren Kuruluş Osman dizisi sadece 17. bölüm çekimlerini tamamlamak için sete çıkmıştır.prenses Adelfa kuruluş osman dizisi 1

Prenses Adelfa Osman Beye Aşık mı olacak?

Kuruluş Osman dizisinde Prenses Adelfa zaten zorunlu bir evlilik yapan bir prenses olacak; zira güçlü Moğol’a kız vermek Bizans için  o dönemde büyük bir şereftir bu Bizansı Zalim Moğol’un elinden kurtarırken bu ittifak ile Bizans Türkler karşısında da büyük bir üstünlük elde edecektir bu nedenle de Prenses Adelfa’nın moğol valisi Geyhatu’nu sevip sevmemesinin bir önemi yoktur; ancak Prenses Adelfa aşka değer veren genç ve güzel bir prensestir. Zorla evlilik ona göre değildir; Prenses Adelfa aşık olmayı istemektedir.osman bey prenses adelfa evlenecek mi

Osman Bey ile Prenses Adelfa Evlenecek mi?

Kuruluş Osman dizisi bir çok konuda gerçek tarih ile beraber gitmektedir bu nedenle de Osman Bey ile Prenses Adelfa’nın evlenmesi gibi bir durum gerçek tarihte yoktur. Kuruluş Osman dizisinde de böyle bir evlilik olmayacaktır. Osman Gazinin evlilikleri bellidir. Osman bey ilk evliliği, 1280 civarında, Sultân Orhan’ın annesi ve Selçuklu vezirlerinden Ömer Abdülaziz Beyin kızı olan Mâl Hâtun ikinci evliliğini de 1289 yılına doğru Şeyh Edebali’nin kızı Rabî’a Bâlâ Hâtun ile yapmış ve bu evlilikten de Şehzâde Alâ’addin dünyaya gelmiştir.

Hazal Adıyaman kuruluş osman dizisiKimdir?

Hazal Adıyaman denilince akıllara Bizim Hikaye dizisinde hayat verdiği Derin karakteri gelmektedir. 22 kasım 1994 de İstanbul’da hayata gözlerini açan Hazal Adıyaman 26 yaşındadır. 1.67 boyunda 54 olan Hazal Adıyaman dizilerden önce güzelliği ile reklam filmlerinde dikkat çekmiştir. İlk ekran deneyimini Rexona 8×4 reklamında yaşayan Hazal Adıyaman  daha sonra ilk oyunculuk deneyimini ise Muhteşem Yüzyıl dizisi yaşamıştır. Aşkın Bedeli isimli günlük dizi de oyunculuğunu iyice pişiren yetenekli güzel daha sonra Kiraz Mevsimi ve Hanım Köylü dizilerinde küçük rollerde yer alarak şöhret basamaklarını bir bir tırmanmıştır.  Hazal Adıyaman’ın ünl, yapan dizi ise Kalbimde ki Deniz dizisi olmuş dizi de hayat verdiği Ece karakteri ile çok sevilmiltir.

Hazal Adıyaman’ın Sevgilisi Kim?

Hazal Adıyaman için Kalbimdeki Deniz dizisi döneminde rol arkadaşı ve partneri Batuhan Ekşi ile aşk yaşadığına dair haberler çıkmıştır hatta HT Magazin’den Neziha Kartalda bu ilişkiyi haber yapmıştır.

Kuruluş Osman Prenses Adelfa Kim

Kuruluş Osman Prenses Adelfa Kurtarılıyor