Yasak Elma 6 Nisan’da Yayınlanacak mı? İşte O Haber

Yasak Elma severleri üzen haber sonunda açıklandı. Yasak Elma dizisi 6 nisan 2020 de 13 nisan 2020 de ekranlarda olamayacak. Bize gelen bilgilere göre Yasak Elma dizisi için önce nisan sonuna kadar sete çıkmama kararı alınmış sonra da yapımcı ve kanal anlaşmış ve Yasak Elma dizisi sezonu kapatmış.

Yasak Elma dizisi 2020 2021 yeni sezonunda ekranlarda olacak artık; zira Korona Virüs nedeniyle sezonu kapatmış. Bu bilgiyi Yasak Elma dizisinde Yıldız karakterine hayat veren Eda Ece de doğruladı. Eda Ece sosyal medyada hem Talat Bulut hemde Şevval Sam ile canlı sohbet yapmış ve oyuncular dizide ki Ender ve Halit karakterleri gibi davranarak bir birlerini Korona Virüse karşı uyarmışlardı. Bu görüntülü sohbetlerin ardından Eda Ece Yasak Elma izleyicileri ile üzücü haberi paylaşmış ve herhalde fark etmeden sezon finali yaptık sözleri ile Yasak Elma dizisinin artık eylül 2020’ye kadar ekranlarda olamayacağını duyurmuştu. Bu haber ile Yasak Elma dizisinin 3. sezon finali 74. bölüm olmuş oldu.

Yasak Elma 6 Nisanda var mı

Yasak Elma dizisi 75. bölümü ile 2020 2021 yeni sezonunda izleyicisi karşısında olacak; ancak Yasak Elma dizisi yapımcısı Fatih Aksoy da Eda Ece’nin bu açıklamasının ardından “Sezon finaliyle ilgili alınmış bir karar yok. Bu sezon mayısta çekimlere eğer virüs tehlikesi ortadan kalkarsa tekrar başlayabiliriz, hiçbir şey belli değil dedi.

Yapımcı Fatih Aksoy ümit var şekilde duruma baksa da oyuncuların genel bakışı Yasak Elma dizisinin artık sezon finali yaptığı yönünde.

Yayınlanacak mı?

Yasak Elma dizisi 75. bölüm çekimlerine ne yazık ki hala başlanamadı. Yasak Elma dizisi çekimlere başladıktan en az iki hafta sonra Yasak Elma dizisi yayına girecektir. Şuanda resmi olarak Yasak Elma dizisi 4 haftalık virüs tatilinde. Bu durumda Yasak Elma dizisi eğer her şey yolunda giderse 18 mayıs 2020 pazartesi günü yayında olacaktır. O vakte kadar ne yazık ki Yasak Elma dizisi yok. Yasak Elma 6 Nisanda yayınlanacak mı

Yasak Elma dizisi çekimlere başladığında sizlere bu sayfalardan bilgi vereceğiz.

Yasak Elma 6 Nisan’da Yayınlanacak mı? İşte O Haber (1 Yorum)