Kuruluş Osman Turan Alp Kimdir? Hakan Ummak’ın Sevgilisi Kim?

Kuruluş Osman dizisi oyuncu kadrosuna Hakan Ummak Turan Alp karakteri ile dahil olacak. Böylece Kuruluş Osman  Turan Alp kimdir sorusu da cevabını bulmuş olacak.

Kuruluş Osman Turan Alp Kimdir?

Kuruluş Osman dizisinde Turan Alp cengaver bir Türk Alp’idir.  Çeşme/İzmir bölgesinden gelen Turan Alp Germiyan soyundan gelmektedir. Germiyan bölgesinde ki adaletsizlikten kaçan Germiyan halkının bir temsilcisi olan Turan Alp arkasından bir çok ailenin de Osman beyin Söğüt’üne göç etmesini ve bir çok Germiyan gencinin de Osman beyin alip olmasını sağlayacaktır.

Osman beyin adaletini duyan Germiyan halkı kendi bölgesini bırakıp Osman beyin idaresine girmişler böylece Osman bey ünü ile bölgenin en önde gelen isimlerinden biri olmuştur.

Turan Alp başarılı bir alp olduğunu geldiği ilk günden itibaren göstermiş ve Osman beyin verdiği tüm görevleri ise başarı ile yerine getirmiştir. Turan Alp asla Osman beye ihanet edecek bir alp olmamış diğer sığınmacılar gibi Osman beye sığınmamış Osman beyin yükselmesi ve bir devlet olması için ona baş koymaya gelmiştir. Kuruluş Osman Turan Alp kimdir sorusu da cevabını buldu. Şimdi de Hakan Ummak’ı tanıyalım.

Kuruluş Osman Turan Alp kimdir sorusu Hakan ummak cevabı ile son buldu

Hakan Ummak Kimdir?

Hakan Ummak 1987 Mersin  doğumludur ve 34 yaşının içindedir. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu olan Hakan Ummak oyunculuğa Gamsız Hayat dizisi ile başlamıştır. Son dönemde Paramparça ve Yeter yer alan Hakan Ummak en büyük çıkışını Hakan Muhafız dizisinde hayat verdiği Can karakteri ile yaşamıştır. Hakan Ummak 2021 de Seni Çok Bekledim Zaza karakterine başarı ile hayat verse de ne yazık ki dizi tutmamış Hakan Ummak da beklediğini bulamamıştır. Hakan Ummak 1.87 metre boyunda ve 80 kilo ağırlığındadır.

Hakan Ummak’ın Sevgilisi Kim?

Hakan Ummak’ın bilinen bir sevgilisi veya bir eşi yoktur. Hakan Ummak kariyeri gereği ilişkilerini sosyal medyadan saklamaktadır. hakan ummak kurulus osman

Hakan Ummak ile ilgili daha fazla detay için tıklayınız Kimdir?

Yorum yaz