Kuruluş Osman Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Kuruluş Osman dizisi set ekibi  yeni sezona 17 ağustos 2020 de başlayacak. Oyuncuların bayram sonrası sete çıkmak için 2 haftalık bir tatil süresi var daha sonrasında tüm ekip korona virüs testin geçirilecek ve çekimler başlayacak. Kuruluş Osman set ekibinin elinde stok bölüm yok; ancak çekimler izole bir alanda yapıldığı için pandeminin seti etkilemeyeceği görüşü hakim. Kuruluş Osman yeni sezona eylül ayında değil ekim ayı başında başlamayı planlıyor.  kurluş osman yeni sezon çekimleri ne zaman

Kuruluş Osman Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Kuruluş Osman yeni sezona 7 ekim 2020 çarşamba günü başlayabilir. Reklam gelirlerinin düşük olması sebebi ile Kuruluş Osman dizisinin yeni sezona ekim ayına kalacak.kuruluş osman yeni sezon ne zaman başlayacak resimleri

2019 2020 sezonun parlayan yıldızı Kuruluş Osman dizisinin yapımcısı Tekden Film 2020 2021 yeni sezonu için de hazırlıklara başladı. Bir çok izleyici Kuruluş Osman dizisinin 2. sezonu için Engin Altan Düzyatan’ın kadroya girmesini beklese de ne yazık ki dizinin 2. sezon planlarında böyle bir çalışma yok. Bu Kuruluş Osman dizisinin 2. sezonunda da Ertuğrul beyin diziye dönmeyeceği anlamına gelmesin kesin olarak Ertuğrul bey ve arkadaşları diziye dönecek ancak Engin Altan Düzyatan dizi de olmayacak.

Kuruluş Osman dizisinin senaristi Mehmet Bozdağ yine harika bir sezon daha çıkarabilmek için aralıksız çalışıyor. Kuruluş Osman dizisi o kadar kapsamlı bir dizi ki diziye sonradan dahil olacak oyuncuların bile bazen aylarca sete çıkmadan at binme kılıç kullanma gibi önemli çalışmalar için ders alması gerekiyor; bu nedenle de Kuruluş Osman dizisinde diğer dizilerde olduğu gibi bugün düşüneyim yarın yapayım olmuyor. Peki Kuruluş Osman’ın yeni sezonu ne zaman başlayacak.

Kuruluş Osman dizisi hatırlanacağı üzere 24 haziran 2020′ de 27. bölümü ile ilk sezon finalini yaparak izleyicisine veda etti. Peki Kuruluş Osman 2. sezon 28. bölüm ne zaman başlayacak?

Kuruluş Osman dizisi 2020 2021 sezonun açık ara en pahalı dizisi olacak bu nedenle de Atv en yüksek bütçeli reklamları alacak ki Kuruluş Osman dizisinden kar edebilsin. Dizi sektöründe yeni sezona en geç başlayan Atv’nin pahalı dizileridir. Atv’nin pahalı dizileri eylül gibi reklam ücretlerinin düşük olduğu daha doğrusu izleyicinin az olduğu aylarda yayınlanmazlar. Bu nedenle de Kuruluş Osman  dizisi 30 eylül 2020 de veya 7 ekim 2020 de başlayacaktır. Bu tarihi kesinleştirecek olan ise o dönemde ki izleyicisi sayısı olacaktır.

Kuruluş Osman dizisi 2. sezon çekimlerine ise ağustos ayında başlanması planlanıyor. Bilindiği üzere geçen sezon Kuruluş Osman dizisi neredeyse ara vermeden sezonu kapatmayı başarmıştı; önce stok bölümleri yayınlayan Kuruluş Osman dizisi sonrasında da her türlü tehlikeyi göze alarak sete çıkmıştı.

2020 2021 yeni sezonunda da benzer zorluklar yaşamak istemeyen yapımcı Bozdağ Film yaz aylarında bolca stok bölüm çekerek 2020 2021 yeni sezonunda virüsün etkisini arttırdığı dönemlerde çekim yapmayarak stok bölüm yapmayı planlıyor. Reyting sorunu olmayan dizilerin bir çoğu daha önce yaz sezonunu çekim yapmadan geçirirken değişen şartlar gereği bu yaz stok çekim yapmak zorunda kalacak.

Kuruluş Osman Yeni Sezonda Neler Olacak?

Kuruluş Osman dizisinin 2. sezonunda artık Bala ile Osman bey arasında evlilik gerçekleşecek diye tahmin ediyoruz. Osman bey her ne kadar Bala ile evlenmek için babasının gelmesini beklemek istese bekleyemeyip eşini babası Şeyh Edebali’den kendisi isteyecek gibi; çünkü Osman bey 23 yaşında ilk evliliğini yapacak. Daha sonra da Osman bey artık beyliğinin başına geçecek.  Kuruluş Osman’ın 2. sezonunda muhtemelen Kulaca Hisar ve Karacahisar kalelerini fetihlerini de göreceğiz gibi.kuruluş osman yeni sezon fotoğrafları 2020 2021