Aşk Şarkısı Oyuncuları Kadrosu (Fox Tv) 2020

2019 da Fox Tv için özel olarak çekilen ve sinemada vizyona girmeyen Aşk Şarkısı  27 mart pazartesi saat 20:30 da TV’de ilk kez Fox Tv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak. Aşk Şarkısı filmi Fox TV sadece kendi kanalında izleyicisi karşısına çıkarmak için çektirdiği özel televizyon filmlerinden biri.

Aşk Şarkısı filminin başrol oyuncuları Sadi Celil Cengiz, Pelin Orhuner, Hande Kaptan ve Kadir Polatçı’dır. Aşk Şarkısı filminin yönetmeni ise Semra Dündar olmuştur.

Aşk Şarkısı Filmi Konusu

Kaan Ahsen’e aşık 20’li yaşların sonunda besteci, müzisyen bir gençtir. Kaan’ın aşık olduğu Ahsen ise ünlü  bir pop yıldızı olma yolunda ilerlemektedir. Ahsen’in şöhreti arttıkça Kaan’dan daha iyilerine layık olduğunu düşünmeye başlar ve Kaan’ın vıcık vıcık aşkından sıkılarak onu futbolcu yakışıklı bir gençle aldatır. Başlarda Kaan Ahsen’e bu aldatmayı kondurmasa da sonunda Ahsen’i sevgilisi ile konuşurken yakalar ve gerçekleri öğrenir.

Kaan Ahsen’e yalvarsa yapma seni affedeceğim dese Ahsen Kaan’dan ayrılırken hiç vakit kaybetmeden yeni sevgilisiyle tatile çıkar. Kaan ise Ahsen’den vazgeçmez ve peşlerinden gider. Otelde Ahsen’i ikna etmeye çalışırken komik duruma düşen Kaan otelde çalışan Rüya’nın dikkatini çeker. Rüya bu kızı böyle ikna edemezsin diyerek Kaan’a taktik vermeye başlar. Sonunda Rüya ve Kaan iyi iki arkadaş olur ve Rüya Kaan’ı karizma ve cool bir adam yapmaya çalışır.

Aşk Şarkısı Oyuncuları

Sadi Celil Cengiz (Kaan)

Son zamanlarda çokça sinema filmi ile izleyicisi karşısına çıkan Sadi Celil Cengiz son olarak Klabimin Sultanı dizisinde Zahir karakteri ile karşımıza çıkmıştı. 1983 Samsun Çarşamba doğumlu olan başarılı komedyen 37 yaşının içindedir. İstanbul Üniversitesi İşletme fakültesinde eğitim alan Sadi Celil Cengiz özellikle Poyraz Karayel, Kardeş Payı ve İşler Güçler dizileri ile önemli bir çıkış yakalamıştır. Sadi Celil Cengiz Kalbimin Sultanı dizisinde Zahir karakterine hayat verecektir.

Kaan ünlü bir bestecidir. Ahsen’e deliler gibi aşık olduğu için onun yanında ezik ve sünepedir. 

Sadi Celil Cengiz aşk şarkısı filmi Kaan fox tv 2020

Pelin Orhuner (Rüya)

Pelin Orhuner son olarak Bir Aile Hikayesi  dizisinde Gülden karakteri ile yer almıştı. Çocuklar Duymasın dizisinin Gece’si Kaan Songün ile sevgili olan Pelin Orhuner Ocak 1988 de İstanbul da hayata gözlerini açmıştır ve 32 yaşındadır. Doğuş Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Pelin Orhuner Şevkat Yerimdar dizisinde hayat verdiği Tezene karakteri ile ünlenmiştir.

Rüya psikoloji eğitimini maddi zorluklar ile yarıda bırakmış 20’li yaşlarda güzel bir kızdır. Rüya okumak için para biriktirmek zorundadır bu nedenle de bir otelde kat temizlik görevlisi olarak çalışmaktadır.

Pelin Orhuner aşk şarkısı filmi Rüya

Hande Kaptan (Ahsen)

Hande Kaptan Benim Adım Melek dizisinin Kadriye’si olarak tanınır. 1985 yılında Ankara dünyaya gelen Hande Kaptan 35 yaşının içindedir. Güzel oyuncu Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları bölümü mezunudur. İlk olarak Şahane Damat dizisi ile ünlenen rolü ile ünlenen Hande Kaptan’ın ilk çıkış yaptığı dizi ise Behzat Ç Bir Ankara polisiyesi olmuştur.

Ahsen 30’lu yaşlarda güzel bir pop yıldızıdır. Yıllardır Kaan ile sevgilidir ve ondan sıkılmaya başlamıştır. 

Hande Kaptan Aşk Şarkısı filmi Ahsen karakteri 2020

Kadir Polatçı

Kadir Polatçı denilince akıllara Kardeş Payı dizisinde canlandırdığı Deniz karakteri gelmektedir. Son olarak Yol Arkadaşım 2 filminde yer alarak dikkat çeken KAdir Polatçı İstanbullu Gelin dizisinde ve Küçük Esnaf filminde de yer almıştır. Kadir Polatçı  1.90 boyunda 80 kg’dır oldukça kaslı bir vücudu vardır. 1988 İstanbul doğumlu ve 32 yaşındadır.

Güçlü kaslı yakışıklı bir futbolcudur. Kadir Polatçı aşk şarkısı filmi oyuncusu

Aşk Şarkısı Hakan

Hakan karakterine hayat veren oyuncunun gerçek ismini öğrenemedik. Hakan Kaan’ın yakın arkadaşıdır. aşk şarkısı hakan

Aşk Şarkısı Filmi Fragmanı

Yorum yaz