Masum 43. Bölüm Özeti 4 Mayıs Koki Gerçeği Öğrendi

Masum dizisinde Kinjal, Umang’dan hamile kaldığını bir türlü Koki’ye itiraf edememiştir. Kinjal Gopi’yi odasına çağırmış ve gerçeği ona söyleyerek yardım istemiştir. Gopi ben ne yapabilirim derken Kinjal Koki’ye Eleş’den değil Umang’dan hamile kaldığının söylenmesini ister. Umang’ın da iyi biri olduğundan bahseder. Bu sırada Mani gelir ve Mehta ailesinin geldiğini duyurur ve Kinjal’in aşağıya gelmesini ister. Masum 4 Mayıs Özeti başlıyor.

Masum 43. Bölüm Özeti

Mehta ailesinin de gelmesiyle Urmi ve Raşi de planlarını devreye sokmak için harekete geçerler. Gopi Koki’nin yanına gelir ve onunla önemli bir mesele hakkında konuşmak istediğini söyler. Ancak Koki şimdi zamanı değil diyerek Kinjal’i getirmesini ister. Gopi Kinjal’in yanına gidr er ve anlatmaya fırsatı olmadığını söyler ve daha sonra halletme sözü verir. Kinjal salona gelir.

Urmi Raşi’ye yazılı bir kart verir. Kartta Ben Umang’dan hamileyim yazıyordur. Urmila yazılı şeylerin unutulmayacağını Ahem’in mektubunu yazarak ispat ettiklerini hatırlatır ve şimdi yine büyük bir olaya imza atacaklarını söyler. Urmila Modi ve Mehta ailesine geleneksel yastık oyunu oynatacağını söyler. Buna göre katılan herkes küçük kartlara bir şeyler yazacak, elden ele dolaşan yastık müzik bitiminde kimin elinde kalırsa bir kart seçip istenen şeyi yapacaktır.

Sıra Koki’ye geldiğinde kart çekilir ve karta dans etmesi yazıyordur. Koki tabi ki reddeder. Parag onun yerine bir kaç figür gösterir. Ardından Ahem’e sıra gelir. Ahem’in kartında ise gül yazıyordur. Ahem kırmızı gülü alır ve annesine bakar. Koki ona Gopi’yi işaret eder. Gopi de işareti alır ve Ahem’e doğru yaklaşır. Ahem mecburen ona gül verirken yüzünde en ufak bir gülümseme yok.

Sıra Ketki’ye geldiğinde Urmi ona kırmızı kartı verir. Ketki yazıları göremediğin söylerken Raşi’nin kardeşi Dawal ben senin yerine okurum diye ona doğru gider ve elindeki meyve suyu kadının üzerine dökülür. Karttaki yazı okunamaz hale gelmiştir. Urmila ve Raşi mort olurken Kokila Dawal’ı beceriksizlikle suçlar. Mehta ailesi giderken düzenlemeler için teşekkür ederler.

Kokila odasında derin düşüncelere dalmış oturuyordur. Gopi gelir ve Kinjal’in hamile olduğunu bildiğini söyler. Bu sırada Eleş’i birisi arar ve Kinjal’in hamile kaldığını ve erkek arkadaşı Umang’dan olduğunu söyler. Eleş şok olurken Eleş’İ arayan kişinin Urmila olduğu görülüyor. Gopi de Koki’ye Kinjal’in Eleş’den değil Umang’dan hamile olduğunu söyler. Koki’nin gözleri yerinden fırlayacak gibi olur. 2 70

Urmila Raşi’ye Koki’nin utançla kimsenin yüzüne bakamayacağını söylerken Raşi mutlu olur. Arkalarına döndüklerinde Dawal’ı görürler ve endişelenirler. Ancak Dawal’in bir şey duymadığını düşünerek rahatlarlar. Koki Gopi’nin kolunu sıkar ve Umang’ın kim olduğunu sorar. Gopi onunla üniversitede tanıştıklarını söylerken Koki Kinjal ile yüz yüze görüşmek için Gopi ile birlikte gider.

Onlar giderken Urmi ve Raşi karşılarına çıkar. Urmi Koki’nin Gopi’yi sıkı sıkı tuttuğunu görür ve sorun var mı diye sorar. Koki Gopi kendisini kötü hissettiği için odasına götürdüğünü söylerken Urmi Raşi’den kardeşiyle ilgilenmesini ister. Koki sinirlenir ve Raşi önce kendine baksın diyerek ayrılır. Koki ve Gopi Kinjal’in odasına girerken Urmi de Raşi’den onları izlemesini ister.

Koki Kinjal’e Gopi’nin söyledikleri doğru mu diye sorar. Kinjal başını sallar ve Umang’ın çok iyi birisi olduğunu ve onunla mutlu olacağını belirtir. Koki onu okkalı bir tokatla yatağa serer. Raşi onları dinlemeye çalışırken Jigar omzuna dokunur ve burda ne arıyorsun diye sorar. Raşi kem kğm ederken Jigar onu tutar ve odasına götürür. Koki içerde Kinjal’i sorgulamaya devam ediyordur. Son sözü benim için kızım ölmüştür olur ve sabah ailesine bu gerçekten bahsedeceğini bildirerek çıkar.

Mehta ailesi Eleş’in söyledikleriyle çıldırırlar. Şimdi neden evlilikte acele ettiklerini anlıyoruz diye konuşurken Koki de Mehta ailesini arayıp gerçeği anlatmak ister. Telefonu açar ancak onlarla konuşamaz. Mehta ailesi de Modi ailesini arayıp bu kepazeliği durdurmak isterler ancak Eleş Modi ailesinin itibarlı bir aile olduklarını ve düşmanlarının çok olduğunu bu yüzden gelen telefona göre hareket edemeyeceklerini söyler. Anne ve babası haklı olduğunu söylerler ve yarın sabah her şeyi öğrenmeye gideceklerini belirtirler.4 59

Kokila önce ilişkiyi bitirmek ardından ailesine gerçekleri söylemek adına geceleyin Mehta ailesine gitmeye karar verir. Koki Gopi’den kimseye bir şey söylememesini ister. Kapıyı açtıklarında Ba ile karşılaşırlar. Gopi onu içeri alırken Ba gecenin bu saatinde nereye gittiğini sorar. Gopi ve Koki şoktadır. Masum 4 Mayıs Özeti sona erdi.

Masum 43. Bölüm Fragmanı